Articles by xoxo

REPOLITIX

Çdo të marte dhe të mërkurë  On Air 20:55 Emisioni “Repolitix”,  i drejtuar nga gazetari Denis Minga, transmetohet në ekranin e Report Tv cdo të marte dhe të mërkurë  nga ora 20:55,  live për 120 minuta.       Emisioni…


PA GJURMË

Çdo të hënë, të marte. të mërkurë, të premte – On Air 16:55 Çdo të enjte – On Air 20:55 Nën moderimin e gazetares Odeta Dume, emisioni investigativ do të jetë në kërkim të gjurmëve të shqiptarëve të humbur…


5 PYETJET NGA BABARAMO

Çdo të hënë On Air 20:55 “5 Pyetjet nga Babaramo”, është një nga emisionet më të ndjekura të politikës dhe aktualitetit. Politikanë të njohur intervistohen nga gazetari me nje eksperiencë shumë vjeçare në median shqiptare,…