Dosja K

Çdo të hënë, të mërkurë dhe të premte

On Air 20:55

“Dosja K”, një cikël dossier vjen tek teleshikuesit nga gazetarja Admirina Peçi.

Personazhe, prapaskena, ngjarje të fshehura, histori të pazakonta, ideologji, propagandë, mbijetesë, triumf, zhgënjime…

Historitë e Komunizmit

 

Kasollja mes ujqërve – Promo

Të martën ora 20:55 në Report Tv, Dosja K"Kasollja mes ujqërve", persekutimi i familjes Kaceli

Posted by Report TV on Wednesday, 14 March 2018