Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill

Aktualitet

Aktualitet

 • Balla në Prrenjas: Mandati i ri për të transformuar Shqipërinë! Kush mendon që duhet të kthehemi te Meta me mikun e atij, Saliun, e ka gabim

  Basha në Librazhd: Mazhoranca e shndërroi këtë zonë në shkretëtirë, ta rrëzojmë këtë qeveri ogurzezë! Garantojmë statusin e minatorit

  Balluku inspekton rrugën Orikum-Dukat: Ka përfunduar 13% e punës, punimet do intensifikohen në muajt në vijim! Baypass-i i Vlorës, gati para sezonit veror

  Basha: Programi ynë ka për qëllim të fuqizojë familjen! Gruaja e ndjen më shumë vuajtjen 8-vjeçare! S’u përgjigjem sulmeve të kundërshtarit

  Basha në Prrenjas: Garantojmë statusin e minatorit, më 25 prill ata do të kenë dinjitetin e plotë

  Basha takim me pensionistët në Librazhd: Qeveria ime do rrisë pensionet së paku 5%

  Banorët në Mirditë protestë për ndërtimit të HEC-it, përplasen me policinë! Bllokojnë Rrugën e Kombit, rreth 20 të shoqëruar, mes tyre aktivistë të VV dhe 1 gazetar

  PD-AN, Mahmutaj: Shikoj që në popull ka një frymë pozitive! Në zgjedhje marrim 3 mandate në Berat

  Deklarata shokuese e Lulzim Bashës për Moratoriumin e gjuetisë dhe kjo video e frikshme e 2009 na kujton!

  Mediu në Fier: Më 25 Prill shikoni interesat tuaja! Rama kërkon mandat të tretë me justifikimin e ja ndërpreu tërmeti e pandemia

  Demokratët bllokojnë tunelin e Elbasanit me makina për të pritur Bashën, Balla: Qesharake dhe e pakuptimtë pse i duhen Lulit të gjithë ato shoqërues

  Protesta në Mirditë, në total 20 të shoqëruar, aktivistë të VV dhe banorë të zonës

  Ekskluzive/ 143 kile kokainë në Durrës, një nga importuesit i arrestuar më parë në Itali për trafik heroine e kokaine. Ja pamjet e skanerit që zbuloi drogën

  Rama në kantierin e Kampusit të Universitetit Bujqësor pas tërmetit: 8 godina të reja për 2200 studentë! E gjithë Shqipëria një kantier ndërtimi

  Krimi në Dibër, i afërmi i familjes: Nusja me probleme mendore, e njoftoi burrin pasi vrau vjehrrën

  Antimafia/SPAK: Nën hetim pasuror një numër i konsiderueshëm personash të krimit dhe korrupsionit

  Veliaj: Fusha e Laprakës nga një hapësirë e zaptuar u bë bizhu për Tiranën!

  Banorët e dy fshatrave në Mirditë protestë për ndërtimit të HEC-it në zonë, përplasen me policinë!

  “Shtypi i Ditës dhe Ju” me Migena Sotirin 11 prill 2021/ Qytetarët flasin për votimin elektronik

  “Të vijnë deputetët të hyjnë 4 km në nëntokë, të gjithë invalidë dalin!” Minatori kundër politikës

  “Të vijnë deputetët të hyjnë 4 km në nëntokë, të gjithë invalidë dalin!”, minatori kundër programeve politike

  Veliaj me të rinjtë te Tumo Center: 350 bursa për fëmijët në nevojë të apasionuar pas teknologjisë!

  Lehtësohen masat anti-COVID! Shtyhet me dy orë qarkullimi i lëvizjes, orari i bareve e restoranteve

  Rama takim me sipërmarrës të rinj në teknologji: Fond garancie 50 mln € për lehtësimin e financimit të aktiviteteve

  “Berisha e dogji Vlorën, s’ka moral të kërkojë vota!”, vlonjati-Metës: Pritja tani dorën atyre të LSI!

  Shtetasi nga Pakistani dhuron spektakël mbi listar në lumin Gjanica në Fier

  Pamjet nga makina e djegur në garazhin e një pallati në Tiranë, dëmtohen dhe makinat e tjera

  Manastirliu ndjek vaksinimin në Sheshin 'Skëndërbej': Procesi po vijon me moshat mbi 65 vjeç, nga e hëna ata mbi 60-vjeç me sëmundje kronike

  “Meta t’i presë dorën Monikës, u kap duke blerë votën, Luli ka hap thesin”, analiza e qytetarit

  Deklarata shokuese e Lulzim Bashës për Moratoriumin e gjuetisë dhe kjo video e frikshme e 2009 na kujton!

  Pamjet nga shkrumbimi i makinave të parkuara në garazhin e një pallati në Tiranë, evakuohen banorët

  'Boshatisën' magazinat në Cërrik, arrestohet 35-vjeçari i akuzuar për vjedhje!

  ‘Ai më përdhunonte, kur nëna ikte në punë’/Shokon vajza e abuzuar prej dy vitesh nga njerku i saj

  Të shtëna me armë në qytetin e Elbasanit, policia rrethon zonën

  Ekskluzive/ Report Tv zbardh itinerarin e kontenierit ku u gjetën 143 kg kokainë, u nis nga Ekuadori në fillim të marsit! Ndërroi gjatë rrugës 4 anije

  Droga në Portin e Durrësit/ Policia: Kapen rreth 143 kg kokainë, arrestohen 2 administratorët e kompanisë së bananeve

  Shkrihet dega e LSI në Kuçovë, kalon me PS, Kapllani: Socialistët e vetmja forcë e progresit

  Rama nga Vlora: Vota për PD-në rikthen 'çetën e pronave' të grabitura në kohën e Saliut! LSI e mjel PD-në dhe ia bën 'cicat e lopës' copë

  Intervista për Report TV/Edmond Haxhinasto:Do ndryshojmë rezultatin e 2017,prioritet prodhimi vendas

  Kapen 150 kg kokainë në Portin e Durrësit me fytyrën e Pablo Escobar, të fshehura në tavanin e kontenierit me banane! Vinte nga Amerika Latine! Report Tv zbulon fotot