Programacion

E Diel
16
Maj
E Hënë
17
Maj
E Martë
18
Maj
E Mërkurë
19
Maj
E Enjte
20
Maj
E Premte
21
Maj
E Shtunë
22
Maj
E Diel
23
Maj
E Hënë
24
Maj
E Martë
25
Maj
E Mërkurë
26
Maj
E Enjte
27
Maj
E Premte
28
Maj
E Shtunë
29
Maj

Aktualitet

Aktualitet

 • Anëtari i KAS për Report Tv: Rezultati i 25 prillit mund të vuloset nga mesi i qershorit! Jemi të kapur politikisht? Unë s'kam pasur asnjë presion

  Pamje spektakolare nga “Defender Europe 2021”, polumbarët amerikanë e shqiptarë zhytje në Gjirin e Dukatit

  Gjirokastër, mungojnë analizat në spital, pacientët te privati! Drejtori: Mungesat e përkohshme, qytetarët i duan vetë atje

  Tiranë, vrau aksidentalisht shokun e tij në lokal, burg për autorin, 'arrest shtëpie' për 2 miqtë e viktimës, 4 të tjerë lihen të lirë! Të pandehurit u shfaqen kokulur para gjykatës

  Rama-Manastirliu inspektojnë punimet e Spitalit të ri të Sëmundjeve të Brendshme: Përfundon brenda vitit, investim i qeverisë 14.8 mln euro

  Degradon lagjja historike në Vlorë, bizneset në protestë: Zona s'pastrohet, era e rëndë dhe pusetat largojnë klientët! Po behën diferencime nga policia, nxisin konkurrencën e pandershme

  Parkingjet me pagesë në plazhin e Shëngjinit, Bashkia e Lezhës pritet të vendosë tarifën

  Nga 12 korriku patentat shqiptare do të njihen edhe në Itali! Marrëveshja e njohjes reciproke të lejeve të drejtimit e vlefshme për 5 vite

  Iu gjetën mbi 2 mijë fara kanabis, arrestohen dy kushërinjtë në Vlorë

  Bujar Nishani takim me demokratët në Korçë: PD është më e madhe sesa një kryetar! Partia ka degraduar, duhet reformim

  ‘Defender 21’, sot mbërrijnë në Rinas 200 ushtarë amerikanë, për stërvitje më të madhe që po pret Shqipëria

  Vrau aksidentalisht shokun e tij, autori pret kokulur vendim e gjykatës! Masa pritet edhe për 6 miqtë e tjerë të viktimës

  'Me shpatë, do ju presim duart', i doli video duke kërcënuar gjatë numërimit të votave, drejtuesi i LSI në Berat: Faleminderit, se me rikthyet humorin! Blofi i radhës nga të mjerët

  Analiza e sinqertë e kuksianit: PD sot për sot nuk ka zot shtëpie, na mori në qafë Berisha

  “Njerëzit po vriten si pula” qytetari: Më ekzekutuan shokun e ngushtë, të rikthehet ish-ministri Brendshëm

  “Turp,vetëm burg dinë”,zonja nga Leskoviku s’përmbahet: Fshatarët po vdesin,ja si u vodhën votat

  Fundi tragjik i Hysni Lepenicës në Grehot

  Rama poston videon nga terminali i ri i autobusëve në Korçë: Sjell një standard të ri për qytetarët

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 15 maj 2021

  Ushtarakët shqiptarë surprizojn oficerin për ditëlindjen

  Anëtari i KAS: Për Beratin vendosim nesër se çfarë provash të LSI do pranojmë! Ardit Çela: Mandati u mor me dhunë për 77 vota! Në 24 qendra votimi më shumë fleta votimi se votues

  Kokaina shitej në Tiranë, efektivi i RENEA-s u kap me drogë në dorë! Pamjet dhe dinamika e arrestimit të tij dhe 2 trafikantëve, prej ditësh nën vëzhgim

  Vrasja e Everest Çakës, gazetari në 'Pa Protokoll': Një person u shoqërua pas ngjarjes! U arratis nga komisariati i Elbasanit duke shfrytëzuar momentin që shkoi në tualet

  Detajet, si u arrestua efektivi dhe 2 trafikantët! Kokaina u soll nga polici, mbi të shkruhej BARON

  Ftesa e PS për PD, Balla: Bashkëpunimi i rëndësishëm për anëtarësimin e vendit në BE

  Shkarkimi i Metës, Komisioni miraton planin e hetimit! Braho: Si e vlerësoni gjendjen psiqike të presidentit, se populli e quan ‘të çmendur’

  Aksident i rëndë në Lushnje, makina bie nga ura, humbin jetën taksisti dhe 22 vjeçarja

  Trafiku /Ja si është gjendja në rrugët e Tiranës

  24 vite nga humbja e Skënder Ajazit, 'zbërthehet' shoku i tij: Pronari grek i dha lekët, ai ...

  Tiranë, efektivi i RENEA-s kapet me 1 kg kokainë, në pranga edhe 2 trafikantët që ishin me të

  Nga student i shkëlqyer përfundoi si endacak/ 'Pa Gjurmë' gjen Fatjon Hyskon, humbur në janar

  Familjarët akuzuan shokun për humbjen e 48-vjecarit.Zbardhet në Pa Gjurmë dëshmia e Edmond Kolivaqit

  Çoçoli: Kartmonedhat virtuale janë krijuar që ne vitin 2009. Si ndikojnë në ekonominë shqiptare?

  Tomorr Alizoti: KAS të mos mohojë të drejtën për transparencë të zgjedhjeve. Rezultati i zgjedhjeve në qarkun e Beratit nuk do të njihet

  Fitorja e 25 prillit, deputeti i PS Pëllumbi në Report Tv: PD të njohë zgjedhjet e të vijojë betejën ligjore! Në Kongres festojmë dhe analizojmë

  Bushati: Mandati i tretë do të ketë një qeverisje të rinovuar dhe rimotivuar! PD dhe LSI nuk do të gjejnë asnjë fakt për manipulimin e zgjedhjeve

  Zgjedhjet, KAS shqyrton ankimin e PD dhe LSI për rezultatin e Beratit, vendimi shtyhet për nesër! Salianji: Kemi bërë hetim, kërkesa s'ka argument ligjor

  Nën akuzë për korrupsion e pastrim parash, shkon në 1 mln euro pasuria e sekuestruar nga SPAK për mjekun Edvin Prifti: Paraqiste fatura false për të mos paguar tatim

  Rindërtohet kisha e vjetër e Shëlbumit në Mirditë, mbahet pas 7 dekadash mesha e parë

  Basha për ankimimet në KAS: Refuzojnë t’iu kërkojnë organeve shtetërore provat e manipulimit! 25 prilli ditë vjedhjesh, rezultati i papranueshëm