Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill

Analiza

Benet Beci, një kandidat 'jashtë standardit' në zgjedhjet e 25 prillit…

Kanë kaluar më shumë se dy javë kur fushata elektorale startoi zyrtarisht. Në fakt, kishte nisur shumë më përpara, edhe pa u publikuar listat zyrtare të kandidatëve për deputetë. Tani kur kanë nisur takimet, publikimet në rrjete sociale, kronikat e lajmeve dhe emisionet në mediat tradicionale, është kuptuar mjaftueshëm qasja e kandidatëve të veçantë përballë qytetarëve e kësaj sfide të radhës për pushtetin.

11 Prill, 22:24

Analiza

  • Berisha vazhdon politikën e tij agresive e raciste ndaj gazetarit Carlo Bollino dhe nxjerr zbuluar imazhin e pavërtetë të Bashës

    Ilir, të blesh vota është të vjedhësh vota