Programacion

E Martë
30
Nentor
E Mërkurë
1
Dhjetor
E Enjte
2
Dhjetor
E Premte
3
Dhjetor
E Shtunë
4
Dhjetor
E Diel
5
Dhjetor
E Hënë
6
Dhjetor
E Martë
7
Dhjetor
E Mërkurë
8
Dhjetor
E Enjte
9
Dhjetor

Lifestyle

Lifestyle

 • Inxhinierja 70-vjeçare që “sfidon” me elegancë të gjitha blogger-et e modës

  Nga "Reja" në Rreze Dielli, përtej Albanës që ka pasion gatimin, njihuni me zonjën pasionante dhe plot stil!

  Nga gjarpërinjtë tek personat që kanë ndërruar jetë, çfarë kuptimi ka ëndrra juaj sipas znj.Beti

  Historia e veçantë/ Ish-kampioni i paralizuar prej 4 vitesh, ngrihet në këmbë falë kurës bimore të Ylli Merjes

  Rep-pop/ I janë kushtuar Flamurit dhe Atdheut, këngët që janë bërë posaçërisht për kombin dhe historinë tonë dhe kanë 'drithëruar' zemrat e shqiptarëve

  Inxhinieria nga Kanadaja ndryshon totalisht look, habitet edhe vet nga pamja e re

  35 vite në profesion, Beli Cafi gjithmonë në kërkim të bukurisë së panjohur

  Zahiretë e dimrit/ Lakër e plotë turshi që nuk zbutet

  Zahiretë e dimrit/ Reçel me limon që reziston për një kohë të gjatë ( shije unike)

  Uljet e 'çmendura' të BEKO-s, frigoriferi me ushqime të shëndetshme më i lirë se ai bosh

  Higjena intime tek femrat: Sa shpesh duhet të lahemi?

  Dua Lipa, Loredana dhe Don Xhon, të rejat më të fundit nga vip-at shqiptarë nga Rep-pop

  REP-POP/ Pantallona lëkurë dhe pallto camel, çfarë ju duhet patjetër këtë dimër në gardërobë

  Ndaloi se kënduari dhe i dha një të pastrehu nga lekët që kishte mbledhur, këngëtarja britanike fiton zemrat e publikut me talentin dhe veprimin e saj

  Shpulla dhëndrit dhe emrat poshtë këpucës së nuses, traditat e dasmave tona

  Si të përgatisim llokume me arra vetë në shtëpi

  Zahiretë e dimrit/ Reçel me petale trëndafili dhe ullinj të konservuar me kripë të trashë

  I njihni ushqimet që mund të zëvendësojmë detergjentet për pastrimin e shtëpisë

  13 vjecarja që nëpërmjet krijimit të getave të qendisura mbulon vetë shpenzimet e saj

  Ëndrra për të krijuar një biznes, Katerina Zoto rrëfen sfidat e saj në sipërmarrje

  Gabime stili që të tregojnë më të madhe në moshë

  Ja çfarë nuk duhet të mungojë në valixhen e maternitetit të një nëne të re

  Si ta bindni fëmijën që mos të xhelozojë foshnjën e porsalindur

  Studimi/ Çfarë tregon muaji i lindjes për shëndetin e bebes

  A duhet të pijmë kafe gjatë orarit të punës? Ja çfarë tregon për personalitetin tuaj

  REP-POP/ ‘La casa de papel’ dhe ‘Squid game’, kostumet që do të jenë 'kudo' këtë Halloween

  REP-POP/ Filma për natën e ‘frikshme’ të Halloween-it

  REP-POP/ Filma për natën e ‘frikshme’ të Halloween-it

  Zahiretë e dimrit/ Lakër dhe domate turshi për 5 minuta nga zonja Albana

  Si të përgatisim uthull molle në shtëpi, vetitë e mira që ka ajo për shëndetin tonë

  Zahiretë e dimrit, speca me ajkë dhe turshi për 5 minuta nga zonja Albana

  'Vaj ulliri pa hile’, këta qytetarë kanë gjetur mënyrën më të mirë për ta siguruar atë

  REP-POP/ Inspirim, ëndrra dhe qëllime, filmat e animuar dhe mesazhet e tyre të forta

  Të nisësh gjithçka nga zero, Rafaela Rica ju tregon ‘sekretet’ si të jeni të sukseshëm në biznes

  Shef mashkull apo shefe femër, kush drejton më mirë?

  REP-POP/ Marilyn Monroe, Julia Roberts dhe Audrey Hepburn, fustanet ikonike që shënjuan skenat e filmave historikë

  Simpsons, seriali më i gjatë vizatimor dhe ‘parashikuesi’ i shumë ngjarjeve në botë

  REP-POP/ Me ngadalë’, ‘Si trëndafili’ dhe ‘Nuk dua tjetër’, ‘shuani mallin’ me hitet që ‘çmendnin’ të rinjtë në vitet 2000

  REP-POP/ Legjenda e pop-it, Michael Jackson! 'Diamanti' i muzikës dhe rruga drejt suksesit

  Krijoi agjensinë e parë të modelingut në Shqipëri, Greiss Petroviç rrëfen rrugëtimin e saj në biznes dhe ambiciet e rradhës.