Programacion

E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar
E Mërkurë
26
Janar
E Enjte
27
Janar
E Premte
28
Janar
E Shtunë
29
Janar
E Diel
30
Janar
E Hënë
31
Janar
E Martë
1
Shkurt
VIP & Spektakël

‘Ah si qenka dashnia’, Bora Zemani kërcen këngën e Donaldit! Mos nuk e ka harruar akoma?! (VIDEO)

14 Janar, 11:56| Përditesimi: 14 Janar, 12:02

“Ah si qenka dashnia, po me mbyt mua vetmia...”, refrenin e këngës “Toxic Love” ka kënduar mbrëmjen e djeshme Bora Zemani, në festën e 30-vjetorit të saj.

Kjo është kënga që pak muaj më parë, Donald Veshaj, ish-partneri i moderatorës i dedikoi asaj dhe lidhjes së tyre të dashurisë.  Videoja në të cilën shfaqet Bora duke kërcyer dhe kënduar këngën, është bërë virale shumë shpejtë në internet.

Pavarësisht se Donaldi ka nisur një lidhje të re brenda shtëpisë së “Big Brotherit” me Beatrixin, duket se Bora nuk e ka problem ta kujtoi atë edhe përmes muzikës.

Si mendoni ju? A është kjo një shenjë se Bora ka ende ndjenja për aktorin?!

 

J.GJ.//ReportTv.al
Komento

Komente

  • Vaj_me_det: 14/01/2022 12:47

    Ore Donaldi prekte ke bora apo hic po ka prekur veshtire e ka Bora

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë: