Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill

Foto ilustruese

Aktualitet

Aksident në Tiranë, makina përplaset me disa automjete të parkuara! Plagosen shoferi dhe pasagjerja 19-vjeçare

7 Prill, 22:06| Përditesimi: 7 Prill, 22:08

Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme në Tiranë, si pasojë e një aksidenti.

Nëpërmjet një njoftimi për mediat, Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur në rrugën e “Kavajës” rreth orës 23:35, ku 21-vjeçari me inicialet L.B., ka humbur kontrollin e mjetit dhe është  përplasur me disa mjete të parkuara aty në afërsi.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në mjet, shtetasja A. A., 19 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

J.SH./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër anulimit të moratoriumit të gjuetisë premtuar nga Lulzim Basha?