Programacion

E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar
Kronikë

Aksident në Vlorë, plagosen 2 të mitur! Po udhëtonin në një motor dhe përplasen me një furgon

29 Nëntor 2021, 12:41| Përditesimi: 29 Nëntor 2021, 12:42

Një aksident ka ndodhur në Vlorë, ku një furgon dhe një motor janë përplasur së bashku. Nga aksidenti kanë mbetur të plagosu dy fëmijë që po drejtonin motorin. Është ende e paqarë sesi dy të mitur mund të drejtojnë motorin dhe se kush ua ka lënë atyre në dorë.

Fatmirësisht dy fëmijët kanë  marrë plagë të lehta dhe nuk kanë rrezik për jetën.

Nuk dihen ende se kush ka qenë shkaktuar i aksidenti ndërsa policia vijon hetimet.

I.K./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    I ftohti polar, a jeni dakord me vendimin e Ministrisë së Arsimit për të mbyllur shkollat?