Programacion

E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar

Foto ilustruese

Kronikë

Bie në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë një person në Durrës

24 Nëntor 2021, 15:29| Përditesimi: 24 Nëntor 2021, 15:42

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike këtë pasdite në Durrës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen 11 të qytetit bregdetar. Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur të tjera detaje.

Identiteti i viktimës ende nuk bëhet me dije, ndërsa vijojnë hetimet nga autoritetet.

Njoftimi i Policisë
Më datë 24.11.2021, rreth orës 15:10, në lagjen nr. 11, Durrës, një shtetas i paidentifikuar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike tek një kabinë elektrike dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

M.Ç/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?