Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor

Foto ilustruese

Horoskopi

Ditë pozitive dhe me kreativitet në dashuri, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

7 Maj, 07:16| Përditesimi: 7 Maj, 07:17

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në dashuri ndodh që të pastroni paragjykimet e vjetra që ju mundojnë. Përndryshe nuk do të jeni në gjendje të ecni përpara lehtë. Në punë, fillon për ju një fazë e rimëkëmbjes së madhe, në të cilën mund të sakrifikoni shumë kënaqësi. Faza negative, e cila ju shoqëroi gjatë ditëve të vështira të fundit, më në fund do të përfundojë. Gjeni forca!

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Çiftet gjejnë kreativitet të madh, me Uranin që ju mbështet në marrjen e vendimeve komplekse dhe sfiduese, por që do të jenë vendimtare për të ardhmen. Në punë, nuk jeni në gjendje të kuptoni mirë se çfarë po ndodh në jetën tuaj: a doni të ndryshoni? A jeni mirë kështu? Përgjigja varet nga ju.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Ka shumë projekte në proces për çiftet shumëvjeçare. Në fakt, mund të filloni të planifikoni një martesë, një bashkëjetesë ose të keni fëmijë. Në përgjithësi, ju ndjek një valë pozitive që do t’ju çojë larg. Punoni shumë, por kini kujdes sepse ka marrëdhënie që kanë më shumë rëndësi se të tjerat.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Ka disa çështje që ju kanë dalë kohët e fundit dhe që do të duhet t’i adresoni sa më shpejt që të jetë e mundur, nëse nuk doni të mbeteni pas. Në veçanti favorizohen projektet afatgjata. Edhe nëse nuk keni marrë ende rezultatet e shpresuara për sakrificat tuaja, shumë shpejt kënaqësi të mëdha mund të vijnë. Konfirmimet do të vijnë në ditët në vijim.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Keni një Hënë të favorshme dhe ky është gjithmonë një lajm i mirë. Për më tepër, Venusi nuk do të jetë më kundër nga e diela, kështu që edhe në dashuri mund të përjetoni momente të kënaqëshme. Në përgjithësi është një periudhë e rëndësishme për ata që duan të kthehen në lojë. Doni të largoheni dhe Marsi në pamje të mirë do t’ju japë tarifën e nevojshme.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Dita do të fillojë jo si duhet, por nga pasditja gjërat do të përmirësohen. Në mëngjes, megjithatë, shmangni polemikat e panevojshme sepse mund të thoni diçka dhe mund të pendoheni. Në punë është koha të rishikoni pozicionin dhe rolet tuaja, sepse mund të mos jeni shumë të kënaqur me atë që bëni.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Hëna tani është në opozitë, kështu që duhet të qëndroni të qetë dhe të jeni të durueshëm. Është e kotë të kthehesh nga e kaluar, sepse rrezikon të jetosh nga nostalgjia dhe të jesh fyes duke thënë disa fjalë shumë për të cilat më vonë do të pendohesh. Në punë duhet të mbani nën kontroll nervat, përndryshe agjitacioni rrezikon të marrë përsipër.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Do të jetë një ditë në të cilën do të ndjeni pak hidhërim. Nëse ka çështje të jashtëzakonshme, prisni të paktën deri të Dielën, kur do të keni një pamje astrale më të përcaktuar. Në punë jeni shumë konfuzë, mbase jeni duke pritur një konfirmim që do të vijë me ngadalë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Mëngjesi do të jetë vërtet i nënshtruar, por pasdite mund të shëroheni. Në çdo rast, shmangni diskutimet banale, për të cilat do të pendoheni me një mendje të ftohtë. Në punë, shumë nyje më në fund mund të vijnë në mendje dhe të gjejnë përgjigje për shumë pyetje dhe vështirësi që ju kapin.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Një ditë shumë diskrete për shenjën tuaj. Po dilni nga një kohë e vështirë dhe më në fund po shihni dritë në fund të tunelit. Hëna megjithatë është akoma disonante. Nëse keni probleme në dashuri, përpiquni të shmangni konfliktet. Në punë keni një dyshim në mendje. Mundohuni ta zgjidhni atë sa më shpejt të jetë e mundur pa u futur në mendime të çuditshme.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Kjo do të jetë një ditë shumë pozitive në dashuri. Historitë e sapo lindura mund të kthehen në diçka të veçantë. Në punë ndjeni një dëshirë të madhe për risi dhe ndryshim. Për fat të mirë, keni projekte të rëndësishme në ndërtim e sipër që së shpejti do të materializohen.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Kjo është një ditë e mirë, nëse ka pasur ndonjë diskutim ose çështje për të sqaruar. Sidoqoftë, përpiquni të mos e teproni, përndryshe rrezikoni të thoni shumë fjalë. Në punë, do të merrni vendime. Prandaj, jeni pak të hutuar dhe të shqetësuar.

K.T./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?