Programacion

E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar
E Mërkurë
26
Janar
E Enjte
27
Janar
E Premte
28
Janar
E Shtunë
29
Janar
Sociale

FOTOGALERI/ Kartolinë nga Puka, mjellmat notojnë në liqenin e rrethuar nga dëbora! Pamje relaksuese që qetësojnë shpirtin

30 Nëntor 2021, 11:55| Përditesimi: 30 Nëntor 2021, 12:09

Bora së bashku me problematikat që sjell ofron dhe një pamje magjike. Manteli i bardhë është shtruar edhe në Pukë, ku foto që sjellë Shqiptarja.com nga qyteti janë sa të mrekullueshme aq edhe qetësuese për syrin dhe mendjen.

Liqeni i zbardhur nga dëbora dhe mjellmat që notojnë në të, pemë e shtëpi druri që të japin pamjen e një kartoline.

 


Lajmi kryesor:

Zbardhet Shqipëria, temperatura të ulëta e reshje dëbore, bllokohen fshatra malorë! Korça, Llogaraja e Thethi 'veshin' mantelin e bardhë! Rruga e Arbrit e kalueshme me zinxhirë


I.K./ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?