Horoskopi

Mund të jeni nervoz në aspektin e dashurisë... horoskopi për sot

25 Nëntor, 07:21| Përditesimi: 25 Nëntor, 07:25

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Ditë pozitive në dashuri, polemikat e ditëve të kaluara janë larg. Megjithatë, në punë gjërat nuk po shkojnë ashtu siç do të dëshironit.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Në dashuri, Hëna ju shkakton njëfarë shqetësimi. Në punë kushtojini vëmendje shpenzimeve të shumta.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Në dashuri të enjten ju këshilloj të keni kujdes, qëndroni larg diskutimeve. Në punë rezultatet e angazhimit tuaj nuk do të vonojnë të vijnë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Në dashuri, mos i tronditni shumë gjërat me njerëzit e Dashit apo Peshores. Megjithatë në punë ka pak tension për shkak të çështjeve të pazgjidhura.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Koha e mirë për dashuri falë Hënës në shenjë. Nga ana tjetër në punë duhet të realizoni një projekt të madh për të ardhmen.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Në dashuri, marrëdhëniet që kanë lindur tani mund të bëhen të rëndësishme. Në punë, megjithatë, ka pak tension.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Në dashuri është një kohë e mirë për të bërë takime të reja. Në punë, kushtojini vëmendje shpenzimeve të shumta.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Mund të jeni nervoz në aspektin e dashurisë. Në punë, megjithatë, ndikimi i Uranit ju bën të ndiheni jashtë grupit edhe nëse nuk është e vërtetë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Kjo është një ditë pozitive për të dëgjuar partnerin tuaj. Në punë kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në dashuri, xhelozia mund t’ju bëjë të flisni. Në punë, nga ana tjetër, janë të favorizuar sektorët e modës dhe estetikës.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Në dashuri, kundërshtimi i Hënës kërkon vëmendje. Në punë keni emocione kontradiktore dhe nuk jeni plotësisht të qetë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Në dashuri largoni bezditë, Saturni fillon një tranzit të vogël. Në punë mund të thirreni për të bërë zëvendësime.

M.Q./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?