Programacion

E Diel
16
Maj
E Hënë
17
Maj
E Martë
18
Maj
E Mërkurë
19
Maj
E Enjte
20
Maj
E Premte
21
Maj
E Shtunë
22
Maj
E Diel
23
Maj
E Hënë
24
Maj
E Martë
25
Maj
E Mërkurë
26
Maj
E Enjte
27
Maj
E Premte
28
Maj
E Shtunë
29
Maj
Politikë

Nisin procedurat për shkarkimin e presidentit Meta, Kryemadhi publikon foton e ngrohtë me një bebe: Fëmijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi

3 Maj, 12:00| Përditesimi: 3 Maj, 12:04

Teksa procedurat për shkarkimin e presidentit Ilir Meta kanë nisur, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar foton e ëmbël me një bebe në krahë, duke i uruar të gjithëve një javë të mbarë.

Përmes një postimi në rrjetin e saj social Facebook, Kryemadhi shkruan se fëmijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi.

Edhe pse 50 deputet të Kuvendit kanë nisur procedurat për shkarkimin e presidentit, pasi sipas tyre Meta ka shkelur rëndë Kushtetutën, Kryemadhi ka zgjedhur të kalojë kohën e saj ndryshe. 

J.GJ./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    25 prilli, a mendoni se pas ankimimeve të PD -LSI do kemi ndryshim rezultati në qarqe apo në rang kombëtar?