Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill

Foto ilustruese

Aktualitet

Plagoset me thikë 16-vjeçari në Tiranë pas një sherri, kapen dy autorët e mitur

7 Prill, 16:26| Përditesimi: 7 Prill, 16:27

Një 16-vjeçar ka mbetur i plagosur ditën e sotme në Tiranë, pas një konflikti të çastit me dy të mitur.

Policia bën me dije se ngjarja u regjistrua në rrugën e “Kavajës”, në afërsi të një lokali, ku u përfshijnë një 17-vjeçar me inicialet K.K., një 16-vjeçar me inicialet M.T., dhe 16-vjeçari me inicialet A.B., që mbeti i plagosur.

Ky i fundit është dërguar menjëherë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka shoqëruar dy autorët e dyshuar të ngjarjes në rrugën e “Kavajës”, në afërsi të një lokali, ndërsa vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

J.SH./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër anulimit të moratoriumit të gjuetisë premtuar nga Lulzim Basha?