Programacion

E Diel
16
Maj
E Hënë
17
Maj
E Martë
18
Maj
E Mërkurë
19
Maj
E Enjte
20
Maj
E Premte
21
Maj
E Shtunë
22
Maj
E Diel
23
Maj
E Hënë
24
Maj
E Martë
25
Maj
E Mërkurë
26
Maj
E Enjte
27
Maj
E Premte
28
Maj
E Shtunë
29
Maj

Foto ilustruese

Aktualitet

Plagoset me thikë 30-vjeçari në Tiranë, arrestohet autori

3 Maj, 12:34| Përditesimi: 3 Maj, 12:39

Pas një konflikti të çastit është plagosur me thikë një 30-vjeçar në Shkozë.

30-vjeçari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Autori i dyshuar është arrestuar, ndërkohë po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

"Me datë 03.05.2021, rreth orës 11:45, në Shkozë, pas  një konflikti për motive të dobëta shtetasi S. K., ka plagosur me mjet prerës (thikë) shtetasin O. M., 30 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sherbimet e Policisë bënë shoqërimin në Komisariat e autorit të dyshuar të ngjarjes shtetasit S. K., për veprime të metejshme hetimore. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes", thotë policia.

Be.K./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    25 prilli, a mendoni se pas ankimimeve të PD -LSI do kemi ndryshim rezultati në qarqe apo në rang kombëtar?