Programacion

E Martë
30
Nentor
E Mërkurë
1
Dhjetor
E Enjte
2
Dhjetor
E Premte
3
Dhjetor
E Shtunë
4
Dhjetor
E Diel
5
Dhjetor
E Hënë
6
Dhjetor
E Martë
7
Dhjetor
E Mërkurë
8
Dhjetor
E Enjte
9
Dhjetor

Foto ilustruese

Sociale

Tiranë/ Punime në rrjet, zonat ku do ketë ndërprerje të energjisë elektrike tre ditët në vijim

25 Tetor, 17:34| Përditesimi: 25 Tetor, 17:37

Si pasojë e punimeve në rrjet, disa zonave në kryeqytet do iu ndërpritet energjia elektrike, në datat 26, 27 dhe 28 tetor, përgjatë intervalit kohor 09:00-13:00.

OSHEE njofton se pa energjie elektrike në datë 26 do të mbesë zona Shinave të Trenit, zona pas  Spitalit Ushtarak, zona pranë ish-parkut të Autobusave dhe rruga “Don Bosko”.

Ndërkohë në datë 27 do iu ndërpritet energjia pjesërisht: Zona pranë Shinave të Trenit dhe tek rruga “Vangjel Noti”.

Sakaq, në datën 28 ndërprerje do të ketë në Paskuqan, Bathore lagjet 2, 3, 5, Paskuqan 2, Babrru, zona e Kodrës së Kuqe dhe rruga “Jordan Misja”.

SI.E./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se strukturat shtetërore i kanë kapacitetet për të përballuar stinën e përmbytjeve?