Bota

Të gjithë po prisnin të shihnin diellin në hartën meteorologjike, shfaqet materiali pornografik gjatë transmetimit live të motit në Uashington

22 Tetor, 09:28| Përditesimi: 22 Tetor, 09:36

SHBA- Kur vjen momenti për të parë se si do të jetë moti ditën tjetër, e vetmja gjë që shpresojmë është që të dalë dielli, por gjatë një transmetimi në një televizion në Uahington, teksa meteorologjia po fliste në sfond pranë hartës u shfaqe një material pornografik.

Pas këtij momenti i cili shokoi teleshikuesit, të cilën i kanë telefonuar pa pushim televizionit dhe policisë për t’i treguar lidhur me incidentin, videoja është bërë virale në rrjet.

Disa orë pas incidentit të turpshëm, televizioni kërko falje për ngjarjen, duke theksuar se një gjë e ngjashme nuk do të ndodhi më.  

 

J.GJ.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni: