Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor

Pamje nga vendi i ngjarjes

Bota

Të shtëna me armë një një dyqan në Florida, tre të vdekur, mes tyre dhe një fëmijë

10 Qershor, 21:22| Përditesimi: 10 Qershor, 21:30

Tre persona kanë mbetur te vdekur, pas disa të shtënave me armë në një dyqan ushqimesh në Royal Palm Beach, në Florida, SHBA. Autoritet zyrtare thanë se një burrë, një grua dhe një fëmijë mbetën të vdekur.

Zyrtarët thanë se të shtënat u zhvilluan brenda dyqanit, pranë seksionit të prodhimeve të tij, rreth orës 11:30 të mëngjesit. Zyrtarët nuk dhanë detaje në lidhje me marrëdhënien midis tre personave që mbetën të vdekur.

M.Q./ReportTv.al
Komento

Komente

  • Turi: 11/06/2021 07:07

    Amerika vend demokratik shesin arme dhe te femijet kurse nga ana tjeter bejne moral gjoja jane te miret

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?