Video

 • 1 javë nga Kuvendi, nga ‘Kodi i Sigurisë’ te protestat, çfarë pritet të...

  2021-12-05 14:10:23

  Një ditë para mbërritjes në Tiranë, mesazhi i Erdogan: Shqipëria në qendër...

  16 Janar, 13:55

  Berisha-ndërkombëtarëve: Është protestë paqësore, por e pandalshme! Më 8...

  16 Janar, 13:43

  Berisha në Shkodër: Bashën e pret vrima e miut nga ky revolucion! Kush e do...

  16 Janar, 13:37

  Basha i fton të gjithë në PD: Shqipëria nuk i takon më 3 dinozarëve të...

  16 Janar, 13:26

  Basha: Ia bëra shpesh thirrjen Berishës t'i thërriste mendve të kokës por më...

  16 Janar, 13:15

  Protesta kundër vizitës së Bashës, Kapllanaj: 20 veta, janë detyruar nga...

  16 Janar, 13:01

  Basha 'zbret' në bazë, takim sot me demokratët në Fier, pritet me protesta...

  16 Janar, 12:42

  Berisha e nis fjalën me demokratët e Shkodrës me 1 minutë heshtje për...

  16 Janar, 12:34

  Basha në Fier, forca të shumta policie për ndonjë situatë të mundshme me...

  16 Janar, 11:42

  ‘Basha je non grata’, militantët berishistë me pankarta në Fier: Atë që na...

  16 Janar, 11:35

  Lulzim Basha 'zbret' në bazë, takim sot me demokratët në Fier! Mbështetësit...

  16 Janar, 11:16

  Berisha në Pallatin e Sportit në Shkodër! Të pranishëm në takimin e tij me...

  16 Janar, 11:08

  Video epike, fëmija qan sapo sheh Ramën, kryeministri: Këtu ne kupton se sa...

  15 Janar, 21:50

  Mbështetësit e Beishës shpërndahen nëpër Shqipëri! Këlliçi në Berat: Partia...

  15 Janar, 19:00

  Bardhi: Kemi qenë gjithmonë dhe jemi gati për zgjedhjet e pjesshme vendore

  15 Janar, 18:57

  Pasi i përjashtoi nga PD Basha largon mbështetësit e Berishës edhe nga...

  15 Janar, 17:39

  Basha ‘thumbon’ Këlliçin: Ktheu FRPD në principatë me një feudal

  15 Janar, 16:47

  Basha zbret në bazë, takon të rinjtë: Politika nuk njeh karrige të...

  15 Janar, 16:17

  Berisha nuk përmbahet, tjetër akuzë për Bashën: Rama i mbylli bastet se ia...

  15 Janar, 13:44

  Sali Berisha nuk ndalet: Edi Rama mbylli lojërat e fatit prej Bashës! Ia dha...

  15 Janar, 13:35

  30 vite nga krijimi i FRESSH, Rama: Politika e pazëvendësueshme për...

  15 Janar, 13:34

  Rama batuta: FRESSH shkoi 30-vjeç, i ri ka mbetur vetëm Pandeli Majko,...

  15 Janar, 13:13

  Ditmir Bushati në Kongresin e FRESSH-it: Të rinjtë të bëhen pjesë e...

  15 Janar, 12:11

  30-vjetori i krijimit të FRSSH, Balla: PS e hapur për të gjithë, nuk është...

  15 Janar, 12:03

  Beteja për PD, Meta pozicionet krah Berishës dhe thirrja për Bashën

  15 Janar, 07:29

  Dhuna në PD, Koduzi: Ish kryeministri dëmton partinë për inat të SHBA!...

  14 Janar, 22:56

  Vangjeli: Selia e PD, si ‘dhomë paniku’ e filmave hollivudianë! Duhet...

  14 Janar, 22:05

  Kontrast- Të gjithë në prokurori, po kush është fajtor

  14 Janar, 21:21

  PD: Meta u shfaq sot bashkëorganizatori i sulmit të Berishës kundër selisë,...

  14 Janar, 20:48

  Kushi në Report Tv: Po punojmë për mungesën e ngrohjes në shkolla! Nga viti...

  14 Janar, 20:34

  Kushi në Report Tv: Nga viti i ardhshëm akademik regjistrimi i nxënësve...

  14 Janar, 19:50

  Abetarja e unifikuar, Kushi për Report Tv: Marrëveshja zbatohet vitin e...

  14 Janar, 19:46

  Bumçi akuza Bashës: E nxori listën e kandidatëve 45 ditë para zgjedhjeve!...

  14 Janar, 18:47

  Protesta e dhunshme 8 janarit, Basha pas dëshmisë në Prokurori: Të hetohet...

  14 Janar, 18:01

  Fortifikimi i PD? Basha: U bë për të shmangur gjakderdhjen! Historia më ka...

  14 Janar, 16:47

  I përjashtoi mbështetësit e 8 janarit, Basha: Cilësinë e opozitës nuk e...

  14 Janar, 16:30

  Berisha në Prokurori/ Pse dosja duhet të referohet në SPAK për dëshmi të...

  14 Janar, 16:27

  Njerëz nga zyra e tij dhunuan demokratët në protestë Basha: Nuk i kam...

  14 Janar, 16:12

  Basha flet pas daljes nga prokuroria: Autorët e dhunës së 8 janarit të vihen...

  14 Janar, 15:52

  Gazment Bardhi: Dyert metalike në PD, sa kohë të jetë e nevojshme!...

  14 Janar, 14:26