Video

 • 6 marsi, Shehu: Garojmë me logon e një koalicioni të gjerë! Pampuri:...

  28 Janar, 22:40

  Drejtësia e re Spak nuk ndalet dhe Berisha në zgjedhje, Alibeaj në negociata

  21 Maj, 09:16

  10 mln euro grante për Start Up-et për sipërmarrësit e rinj, ministrja...

  20 Maj, 22:58

  Presidentin i ri, Baçi në Report Tv: Alibeaj pjesë e lojës së Ramës! PD e...

  20 Maj, 22:54

  A është Spak nën presionin e politikës?

  14 Maj, 07:34

  U qëllua me 1 plumb më ’21 janar’, gazetari Mahmutaj: S’kam besim se do të...

  13 Maj, 22:48

  Dy opozita për negociatat për Presidentin dhe garimi i Berishës

  7 Maj, 08:13

  Amerikanët shmangin Berishën e Metën

  30 Prill, 07:47

  Nesër Kuvendi, Anëtarja e Rithemelimit në ‘Pa Protokoll’: Janë të ftuar të...

  29 Prill, 23:09

  Kush do e drejtojë PD? Apeli do vendosë për vulën

  23 Prill, 07:27

  Dash Sula: I keqardhur për situatën ku ndodhet PD, pandemia e ka lënë me...

  22 Prill, 23:08

  Presidenti i ri, Qefalia në 'Pa Protokoll': Do votonim edhe një propozim të...

  22 Prill, 22:44

  Të përçarë nën një çati/Beteja për PD. Alibeaj 'lë pezull' Berishën

  16 Prill, 08:03

  Deputeti Hoxha në 'Pa protokoll': Procesi i njëanshëm i zgjedhjeve të...

  15 Prill, 22:27

  Kush e kërkon legalizimin e hashashit dhe Kongresi i PS

  9 Prill, 07:09

  Legalizimi i kanabisit mjekësor, Dhurata Çupi në 'Pa Protokoll': Plan i...

  8 Prill, 22:35

  Zgjedhja e presidentit të ri, Çupi: Të jetë i djathë, do votoja qoftë edhe...

  8 Prill, 22:24

  PD bashkë apo të ndarë? Saga e arrestimit të Alqi Bllakos

  2 Prill, 07:28

  Bashkë apo të ndarë? Vokshi në Report Tv: Basha na përçau dhe iku! Berisha...

  1 Prill, 22:54

  Berisha fiton betejën, rikthehet në PD

  27 Mars, 07:22

  A do e marrë Berisha drejtimin e PD-së? ‘Basti’ në ‘Pa Protokoll’, Ngjela:...

  25 Mars, 23:05

  Vendimi i gjykatës për regjistrimin e ndryshimeve të statutit të Berishës,...

  25 Mars, 23:02

  A mund të bashkohet PD pa Bashën e Berishën?

  19 Mars, 08:15

  Bordi i Transparencës/ Ministrja Delina Ibrahimaj në ‘Pa Protokoll’: Zbresim...

  18 Mars, 23:08

  Kriza e çmimeve, Shqipëria në protestë

  12 Mars, 08:08

  PD në krizë të thellë/ Hajdari: Basha nuk ka shpëtim, duhet tavolinë e...

  11 Mars, 23:02

  Protestat në vend, Zusi në Report Tv: Çmimet pritet të rriten sërish!...

  11 Mars, 22:55

  Dita e 9 e luftës, Rusia kërcënim bërthamor

  5 Mars, 07:17

  Muzhaqi në ‘Pa Protokoll’: Në Elbasan kanë mbërritur tre familjet e para...

  4 Mars, 23:05

  Kriza në Ukrainë, Çollaku: Europa s'do jetë më e njëjta! Hoxhaj: Putin si...

  26 Shkurt, 07:07

  Kushtetuesja rrëzon Ramën, mban Metën

  19 Shkurt, 08:21

  Meta nuk u shkarkua, Ristani: Nëse do ndodhte institucioni i Presidencës do...

  18 Shkurt, 22:59

  A e mbyll çeshtja e vetingut dosjen e 'Toyota Yaris'?

  12 Shkurt, 07:09

  Zgjatja e afateve të vettingut, Baçi në ‘Pa Protokoll’: Bojkotuam votimin se...

  11 Shkurt, 22:58

  Tahiri në burg, a është ky fillimi?

  5 Shkurt, 07:07

  Zgjedhjet e pjesshme lokale, Spaho nga Komisioni i Rithemelimit:Do të bëjmë...

  4 Shkurt, 22:41

  Oferta e Ramës për 5 bashki, opozita e përçarë

  29 Janar, 07:03

  6 bashki në provë më 6 mars, PD e përçarë …përballë Ramës.

  22 Janar, 09:11

  Deputeti Sula në 'Pa Protokoll': Nëse KQZ regjistron kandidatët e Berishës...

  22 Janar, 08:09

  'Lufta' në PD, përplasen në 'Pa Protokoll' Baçi dhe Sula! Deputeti i PD: Të...

  21 Janar, 22:11

  Beteja për PD, Meta pozicionet krah Berishës dhe thirrja për Bashën

  15 Janar, 07:29