Video

 • Nga rekordet te nota e lartë, Broja 'çmend' Premier League: Goli në minutën...

  2021-12-05 13:39:14

  Skandalet në FSHF, si harbohej Duka me balerinat në 'haremet' e...

  28 Janar, 23:11

  Xhudistja Distria Krasniqi fiton medalje të artë në Portugali në 'Grand Prix'

  28 Janar, 21:39

  Pas Tiranës, Fierit dhe Gjirokastrës, edhe Shoqata Rajonale e Korçës...

  28 Janar, 21:22

  Derbi i Kupës Dinamo-Partizani me 200 tifozë, Mehmeti: Meritonim më shumë!...

  28 Janar, 14:29

  Në Korçë FSHF kontrollon procesin, përcaktohen 2 delegatët për zgjedhjet e 2...

  28 Janar, 13:49

  Zjedhjet/ FSHF nuk ndalet, manipulon proçesin dhe në Fier

  27 Janar, 22:01

  'Gozhduan' Veliajn për fjalorin në një mbledhje informale, por ja gjuha...

  27 Janar, 19:06

  FSHF manipulon zgjedhjet edhe në Shoqatën Rajonale të Fierit, zgjidhet...

  27 Janar, 15:36

  Veliaj pret ekipin Olimpik: Të rinjtë e talentuar në futboll, si Deni në...

  27 Janar, 14:54

  Zgjedhjet në futboll, FSHF nuk ndalet, manipulon procesin dhe në Fier!...

  27 Janar, 14:10

  Inspektorati Ndërtimor dhe Policia Bashkiake Tiranë zbarkojnë te Federata...

  27 Janar, 10:57

  Kupa e Shqipërisë/ Vllaznia fiton çerekfinalen e parë kundë Flamurtarit,...

  26 Janar, 17:07

  Skandali në FSHF/ Shakohoxha: Ekipet që dalin kundër Dukës, rrëzohen nga...

  26 Janar, 12:56

  'Hetimet për Dukën do përfundojnë si fluskë sapuni', presidenti i...

  25 Janar, 17:11

  ‘Duka përfituesi i madh nga politika’, Shehu: Nuk mund të fitosh zgjedhjet...

  25 Janar, 13:43

  Pse shoqatat nuk protestojnë kundër Dukës? Veliaj: Turp që heshtin, disa i...

  24 Janar, 21:42

  Manipulimi i zgjedhjeve në Shoqatën e Futbollit Tirana, Veliaj: Disa njerëz...

  24 Janar, 20:20

  FSHF i publikoi audio-përgjimin, Veliaj: Nuk i heq asnjë presje, kundër...

  24 Janar, 20:13

  Kandidoi për kreun e Shoqatës së Futbollit Tiranë, Prodani për Report Tv:...

  24 Janar, 20:00

  Duka manipuloi zgjedhjet në Shoqatën e Futbollit Tirana, Veliaj: Këtë betejë...

  24 Janar, 19:47

  FSHF manipuloi zgjedhjet në Shoqatën e Futbollit Tirana, Myftaraj për Report...

  24 Janar, 18:38

  U zgjodh në krye të Shoqatës së Futbollit Tirana, Krenar Alimehmeti:...

  24 Janar, 18:17

  Kandidati për kreun e Shoqatës së Futbollit Tirana braktis mbledhjen, akuza...

  24 Janar, 16:38

  Zgjedhjet në Shoqatën e Futbollit Tirana, Duka 'blindon' ambientet, nuk...

  24 Janar, 15:31

  Paditet në Prokurori kreu i FSHF Duka! Akuza e Drejtorisë së Krimit Ekonomik...

  24 Janar, 11:58

  Edhe pas skandaleve Armando Duka s'lëshon FSHF, Braçe: Arsyet pse nuk duhet...

  23 Janar, 21:00

  Shkurtaj rikthehet me gol te Kukësi, 'likuidon' Skënderbeun me një lojtar më...

  23 Janar, 20:28

  Kërkon hetim ndërkombëtar për Armand Dukën! Bashkia Tiranë: 20 vite...

  23 Janar, 15:06

  Zyrtare, Komiteti Ekzekutiv merr vendimin: Zgjedhjet për kreun e FSHF-së...

  22 Janar, 16:32

  Armand Duka i tmerruar nga humbja në Tiranë, kërkon të ulë delegatët e...

  22 Janar, 14:01

  FSHF ‘autogol’ me ‘transparencën’, fondet e FIFA erdhën për COVID, ‘qeveria’...

  21 Janar, 16:00

  ‘Janë zgjedhur dy kryetarë që paguhen nga Duka’, gazetari Baze për shoqatat...

  21 Janar, 13:44

  Skandali i manipulimit të zgjedhjeve në shoqatat e futbollit

  20 Janar, 21:31

  Investigimi/ Si u zhdukën 2.1 milionë dollarë të FIFA-s për klubet shqiptare

  20 Janar, 14:41

  ‘Duka ka bërë masakër, e ka mjel futbollin si lopë!’ Rudi Vata: Shakohoxha...

  20 Janar, 14:18

  ‘Zgjedhjet në shoqatat e futbollit si në Korenë e Veriut’, Prodani: FSHF...

  19 Janar, 14:33

  'Të mos i ndalim fitoret', zv/kapiteni i Partizanit: Ka disa arsye për...

  19 Janar, 13:59

  Novak Gjokoviç kthehet në Beograd si hero pas dëbimit nga Australia, por...

  18 Janar, 14:42