Video

 • 'Papë, ti je heretik', prifti ortodoks në Athinë nuk mirëpret Papa Françeskun

  2021-12-05 16:03:32

  Tensionet Ukrainë-Rusi/ Biden Soltz takohen më 7 shkurt

  28 Janar, 21:44

  Biden paralajmëron: Rusia mund të pushtojë Ukrainën muajin e ardhshëm

  28 Janar, 11:08

  Blinken thotë se SHBA i përgjigjet kërkesave të Rusisë, kërkon dialog:...

  27 Janar, 14:04

  Tensionet në Ukrainë, NATO: Situatën ta zgjidhim me dialog! Nëse forcat ruse...

  26 Janar, 21:50

  Rreziku për pushtimin e Ukrainës nga Rusia, Biden kërcënon se do të...

  26 Janar, 12:17

  Presidenti Biden takime me udhëheqësit evropianë për rrezikun e pushtimit të...

  25 Janar, 12:57

  Ukrainë, NATO shton forcat dhe mjetet luftarake! Pushtim rus? Stoltenberg:...

  24 Janar, 16:32

  Thyhen zyrat e BE-së në Bruksel, pas protestave kundër masave anti-COVID!...

  24 Janar, 12:31

  Çfarë është 'Omicroni tinëzar', po godet një pjesë të Europës

  22 Janar, 18:40

  Tensionet Rusi-Ukrainë, 'ndihma vdekjeprurëse' e SHBA-së arrin në Kiev

  22 Janar, 16:24

  Po raportonte live, gazetarja goditet nga një makinë

  21 Janar, 08:24

  U njoftua për abuzimet seksuale dhe nuk mori asnjë masë kur ishte...

  20 Janar, 16:22

  Shkatërrohen dy bandat shqiptare në Itali, 27 të arrestuar! Historia e...

  19 Janar, 19:25

  Kreu i OBSH: Pandemia nuk është afër fundit! Varianti 'Omicron' nuk është më...

  19 Janar, 14:23

  Flluska uji që 'lundrojnë' në hapësirë, udhëtarët e hapësirës mahnisin...

  18 Janar, 07:55

  Shqiptari më i urryer në SHBA Martin Shkreli dëbohet përfundimisht nga...

  15 Janar, 12:09

  Shpërthen vullkani nën ujorë në Oqeanin Paqësor, paralajmërime për cuname në...

  15 Janar, 10:52

  Lamtumira e fundit, figura politike nga e gjithë bota mblidhen në Romë,...

  14 Janar, 16:55

  Lamtumira e fundit, figura politike nga e gjithë bota mblidhen në Romë,...

  14 Janar, 11:44

  Gjykata e Lartë në SHBA hedh poshtë urdhrin e Biden, s'ka vaksinim të...

  14 Janar, 11:14

  Bëri festë gjatë pandemisë duke thyer rregullat anti-COVID, opozita...

  13 Janar, 21:59

  Eurodeputetët letër Von der Leyen: Hetoni Oliver Varhelyin, mbështeti...

  13 Janar, 20:44

  Omicron, OBSH: vaksinimi i detyrueshëm zgjidhja e fundit! Kancelari gjerman:...

  13 Janar, 17:02

  Meksikanët vrapojnë të tmerruar për të shpëtuar kokën teksa karteli drogës...

  13 Janar, 13:21

  Kampet çnjerëzorë ku izolohen të infektuarit në Kinë ‘ngrin’ botën!...

  12 Janar, 12:37

  Franca vendos të ndalojë inçestin për herë të parë që nga viti 1791! Vendimi...

  12 Janar, 11:28

  OBSH: Gjysma e popullsisë së Evropës do infektohet nga Omicron brenda 6-8 javësh

  12 Janar, 07:33

  Transplanti i parë në botë, 57-vjeçari në Amerikë merr zemrën e derrit të...

  11 Janar, 12:46

  Ndërron jetë Presidenti i PE, David Sassoli! Rama: Avokat i zjarrtë i...

  11 Janar, 11:09

  Protestat, presidenti kazak: Tentativë për grusht shteti! Putin: Kazakistani...

  10 Janar, 22:35

  Sulmohet në derë të shtëpisë deputeti francez, turma e protestuesve e qëllon...

  10 Janar, 20:00

  SHBA dhe Rusia nisin javën e takimeve diplomatike

  10 Janar, 12:40

  Protestat e dhunshme në Kazakistan, shkon në 164 numri i personave të vrarë

  9 Janar, 22:32

  Shkëmbi shkëputet dhe bie mbi 3 varka, 7 të vdekur

  9 Janar, 09:34

  Bota Pas disa ditësh protestash të përgjakshme, qeveria e Kazakistanit...

  8 Janar, 23:05

  ‘Do shpërndahej në Europë nga bandat e Ballkanit’, kapet 1 tonë kokainë e...

  8 Janar, 07:53

  Protestat e përgjakshme në Kazakistan, trupa ruse ende prezente për të...

  7 Janar, 14:18

  OBSH: Rritje rekord i rasteve të reja me COVID-19, por më pak vdekje! 9.5...

  7 Janar, 13:05

  Fitoi 300 dollarë në lotari, 86-vjeçarja amerikane ndan çmimin me shitësin,...

  7 Janar, 12:28

  BE do të dhurojë 700 milionë doza vaksinash brenda 6 muajve të parë të 2022

  6 Janar, 12:48