Video

 • Plagosja e 41-vjeçarit në Elbasan, arrestohet autori 24-vjeçar, Policia: E...

  2021-12-05 21:45:47

  Laçi gati për të pritur presidentin Erdogan, ‘vishet’ me flamujt shqiptar e turk

  16 Janar, 18:07

  Lagjet e Vlorës rrugë me gropa, baltë në mes të qytetit! Banorët: Bashkia...

  16 Janar, 17:32

  Një 16-vjeçare nga Vlora humb kontaktet me familjen, nëna kërkon ndihmë:...

  16 Janar, 12:25

  Vizita e Erdogan në Tiranë, masa të rrepta sigurie! Do të eskortohet nga...

  16 Janar, 11:58

  Tentoi të shtypte me makinën e tij luksoze dy të rinj, shpallet në kërkim...

  16 Janar, 10:40

  Erdogan viziton Shqipërinë, Policia: Të hënën bllokime të lëvizjes në disa...

  15 Janar, 20:49

  E rëndë, po bënin gara në rugë, makina përplas 'Fordin', plagoset një grua...

  15 Janar, 20:02

  Lezhë, përkujtohet 319-vjetori i Kuvendit të Arbrit

  15 Janar, 16:31

  Humbi kontrollin e motorit, aksidentohet për vdekje 62-vjeçari në Divjakë

  15 Janar, 16:15

  Ngrihet ura e Mesaplikut, 300 banorë dalin nga izolimi

  15 Janar, 15:49

  Përfshihet nga flakët një banesë në Gjirokastër, flakët rrezikojnë edhe...

  15 Janar, 15:34

  'Shtëpi bari' në Bërdicë të Shkodrës, përgjegjësi i OSHEE: Në burg duhet të...

  15 Janar, 15:32

  Ngritën laborator për të falsifikuar dokumente, Gjykata e Lezhës lë në burg...

  15 Janar, 15:05

  Berisha nuk përmbahet, tjetër akuzë për Bashën: Rama i mbylli bastet se ia...

  15 Janar, 13:44

  'Shtëpi bari' në Bërdicë të Shkodrës, në pranga 5 punonjës të OSHEE dhe 3 të...

  15 Janar, 13:05

  30-vjetori i krijimit të FRSSH, Ministrja: Duhet të ngjizim një bashkim të...

  15 Janar, 12:02

  Ndotja e jashtligjshme në Razëm, AKM nuk fal: Gjobë 5 mln lekë ndaj...

  15 Janar, 11:32

  Tërmeti 4.6 ballë në Pukë, dëmtohen disa pallate, plasaritet muri në...

  15 Janar, 11:31

  Aksident në aksin Lezhë-Milot, përplasen dy makina, humb jetën 65-vjeçarja

  15 Janar, 11:14

  Makina përplas motorin në Vlorë, drejtuesi përfundon në spital

  15 Janar, 11:05

  Gazetari nga Kosova reagon pas përplasjes me Berishën: Shumë njolla të zeza...

  15 Janar, 11:02

  PD bën 'bashkë' sërish Ramën, Metën dhe Berishën: 'Trekëndëshi i Bermudës'...

  15 Janar, 10:26

  Me 17 kilogramë kanabis nga Mirdita drejt Lezhës, në pranga dy vëllezërit...

  15 Janar, 10:12

  30 vite nga krijimi i FRESSH, Partia Socialiste mban sot kongresin e rinisë,...

  15 Janar, 09:31

  Kukësi 'mbërthehet' nga acari dhe mjegulla, temperaturat zbresin në -7...

  15 Janar, 09:05

  Rindërtimi, dorëzohen 802 shtëpi në Shijak, Rama: Vijon puna edhe për 31...

  15 Janar, 08:53

  Policia aksion ‘blic’ për kapjen e personave në kërkim! 3 në pranga, njëri...

  14 Janar, 20:29

  Flakët shkrumbojnë lokalin në Shkodër, nuk raportohet për të lënduar

  14 Janar, 20:24

  Shoferi me ‘bishën’ luksoze tenton të shtypë dy të rinjtë në Vlorë, ata i...

  14 Janar, 18:51

  SHBA stërvitje në ujërat tona territoriale me marinën shqiptare, Rama në...

  14 Janar, 17:35

  8 janari, Muçollari: Basha të thirrej si i pandehur, jo si dëshmitar! Na i...

  14 Janar, 14:32

  Aksioni ‘Bregdeti ynë’, IKMT prish 7 lokale dhe bar-e në Durrës, pronari:...

  14 Janar, 14:29

  Protesta e dhunshme e 8 janarit, Basha mbërrin në Prokurorinë e Tiranës për...

  14 Janar, 14:13

  'Nuk do ta përdorë më PD si mburojë', Meta i përgjigjet Bashës: Blindat dhe...

  14 Janar, 14:07