Video

 • Tentoi të korruptojë policët me 1 mijë lekë, i dështon plani të riut me...

  2021-12-05 15:18:58

  Eksplozivi në shtëpinë e Armando Dukës në Durrës, arrestohet autori, pronar...

  25 Janar, 22:11

  Aksident në Shkodër, 15-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe përplaset me...

  25 Janar, 20:39

  Ministri i Brendshëm takim me studentë e pedagogë: Investimet në teknologji...

  25 Janar, 17:44

  Harta e re gjyqësore, Dhoma e Avokatisë Lushnjë, kundër: Do shtojë varfërinë...

  25 Janar, 17:34

  Transparency International: Shqipëria, një pikë rënie në Indeksin e...

  25 Janar, 16:54

  '60 plumba i ke në kokë', Armand Duka nuk bën kallëzim për mesazhin...

  25 Janar, 16:14

  Policia nuk është ‘demoni’ i shoqërisë shqiptare! 24 policë shkelës në...

  25 Janar, 16:00

  Gjakmarrja në Lezhë, flet i afërmi i 17-vjeçarit: Nuk shprehej kurrë, i...

  25 Janar, 15:53

  Momenti kur një i ri vendos lëndën plasëse në derën e shtëpisë së Armand...

  25 Janar, 13:14

  Tritol shtëpisë së Armand Dukës/ PS: Nuk duhet politizuar çështja!...

  25 Janar, 12:55

  Skënder Thaçi: Babai im i zhdukur prej komunistëve

  25 Janar, 12:49

  6 marsi, Korreshi për ‘Report Tv’: Nëse Basha dhe Berisha do kenë kandidatë...

  25 Janar, 12:47

  'Kadastra e Durrësit të shkrihet totalisht', Ministria e Drejtësisë: Shkelje...

  25 Janar, 12:39

  Veliaj, mesazh Dukës: Askush s'mund të jetë i paprekshëm kur abuzon me...

  25 Janar, 12:37

  Zgjedhjet/ Veliaj padit Sekretarin e FSHF Shulku dhe atë të Shoqatës Tirana,...

  25 Janar, 12:33

  Gjakmarrja në Lezhë/ Prokurori i shkarkuar nga vetingu kërkoi dënim minimal...

  25 Janar, 12:11

  Fier/ Të dehur në timon, me shpejtësi dhe pa rrip sigurimi, arrestohen 10...

  25 Janar, 10:31

  Gjirokastër/ Kapet me 27 kilogramë kanabis në makinë, arrestohet 27-vjeçari!...

  25 Janar, 09:49

  Dyshohet për shkëndijë elektrike, merr flakë makina e parkuar në Vlorë

  25 Janar, 09:32

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 25 janar...

  25 Janar, 08:29

  Iu vu lëndë plasëse te dera e jashtme e shtëpisë, Duka: Kisha gruan dhe...

  24 Janar, 23:06

  Shpërthimi pranë shtëpisë, momenti kur mbërrin Armand Duka, i afrohet i qetë...

  24 Janar, 22:42

  Shpërthim i fortë në qendër të Durrësit, afër shtëpisë së Armand Dukës

  24 Janar, 22:29

  Veliaj: Kandidoj për mandatin e 3 në Bashkinë Tiranë, kam bekimin e...

  24 Janar, 22:10

  Pse shoqatat nuk protestojnë kundër Dukës? Veliaj: Turp që heshtin, disa i...

  24 Janar, 21:42

  Asistenca e paraantarësimit, Beqaj merr në dorë paratë e monitorimit të BE-së

  24 Janar, 21:39

  Veliaj: Kemi çuar informacione në institucione ndërkombëtare për Dukën dhe...

  24 Janar, 21:32

  Skandali në FSHF, Veliaj në Repolitix: Federata një klan ku është përfshirë...

  24 Janar, 21:12

  Komisioni i rithemelimit zyrtarizon kandidatët më 30 janar! Ivi Kaso: asnjë...

  24 Janar, 21:03

  ‘FSHF është kthyer në agjenci sigurimsash’/ Veliaj: Institucionet janë 20...

  24 Janar, 20:31

  Shembje në rrugën Lezhë-Vau i Dejës, rrezikohet bllokimi! Banorët dhe...

  24 Janar, 20:22

  Manipulimi i zgjedhjeve në Shoqatën e Futbollit Tirana, Veliaj: Disa njerëz...

  24 Janar, 20:20

  6 marsi, edhe zgjedhje edhe test! I ftuar Arben Ristani

  24 Janar, 19:52

  Duka manipuloi zgjedhjet në Shoqatën e Futbollit Tirana, Veliaj: Këtë betejë...

  24 Janar, 19:47

  Ristani në ‘Kontrast’: Lufta e Metës me Bashën e hershme, s’ka lidhje me...

  24 Janar, 19:44

  17-vjeçari ekzekutoi vëllanë e vrasësit të babait, kryetari i pajtimit të...

  24 Janar, 19:29

  Gledis Nano nga Vlora: Efektivët që merren me kanabis, jashtë policisë! Së...

  24 Janar, 18:06

  20 mln euro kredi nga Gjermania për konviktet, synohet ngrohja nga eficenca...

  24 Janar, 17:33