Video

 • Vdes vajza 2-vjeçare babai: As temperaturën nuk i matën, më vdiq në duar

  28 Janar, 18:45

  I lë djalin burrit, 22-vjeçarja zhduket nga puna/Zbulohen gjurmët e fundit

  25 Maj, 21:47

  Prej muajsh dergjet në shtrat, ’Pa Gjurme’ ndihmon 31-vjeçarin e paralizuar

  25 Maj, 18:30

  Mashtroi se punonte jashtë,gruaja e ’kapi mat’ me një tjetër femër në Shqipëri

  24 Maj, 18:48

  Vjehrra xhelozoi, nusja e incizoi/Të rinjtë duhen,krushqit përballen live në...

  23 Maj, 18:24

  Dëshmon shoku para prindërve për zhdukjen Edison Bakos/’Ne arritëm në Angli,...

  20 Maj, 18:29

  Ia doli! Nikol i shpëton sëmundjes së rëndë, pritje madhështore në Poliçan

  19 Maj, 18:57

  ‘Nusja më tha dërgoje në jetimore,s’dua ta braktis’/Nipi shpërthen në lot...

  19 Maj, 18:55

  Pa Gjurme gjen nënën e zhdukur me vajzën 2-vjeçare:Nuk dua të...

  18 Maj, 18:21

  Momente prekëse/Pa Gjurme lidh vogëlushen me nënën e gjetur:Kthehu më ka...

  18 Maj, 18:14

  Largohet me të bijën në drejtim të paditur/Policia gjen 3-vjeçaren në Fier,...

  17 Maj, 20:09

  Vogëlushi 6-vjeçar me tub në qafë hyn në studio:Më ndihmoni të shkoj në shkollë

  17 Maj, 18:04

  Zhduket nëna me vajzën 2-vjeçare/Familja:Dikush i dha para, taksisti e mori...

  16 Maj, 18:49

  Një baba kërkon djalin,një tjetër vajzën/Flitet për eshtra…Cfarë ndodhi me...

  13 Maj, 18:19

  I martuar me fëmijë mashtron vajzën nga fshati/’Nusja e tij erdhi në shtëpi,...

  12 Maj, 18:44

  U zhduk në Itali, mediat raportojnë arrestimin e bosit të kokainës! Familja...

  12 Maj, 18:25

  E lë e dashura pëson depresion!Nga ekselent ne mesime,dibrani përfundon në...

  11 Maj, 18:43

  E braktisa prej dhunës,babai më dëboi nga shtëpia’/Nëna humbi dhe vajzën

  11 Maj, 18:07

  Zhduket 21-vjeçari nga Kuçova, numri telefonit 0044…zbulon vendndodhjen e tij

  10 Maj, 18:12

  ’Pa Gjurme’ i gjen vajzën, gruas endacake: Më la në jetimore përfundova e...

  10 Maj, 18:11

  4 turistë humbin rrugën në Valbonë, 2 gjermanë bien në greminë dhe lëndohen...

  10 Maj, 15:56

  Gruaja me të dashurin përballet me burrin/’Të futa në shtëpi më more gruan’(

  9 Maj, 18:41

  Nusja braktis burrin degjeneron përballja/Kunata:Ne shpëtuam e hoqëm k......

  9 Maj, 17:39

  Gjen vajzë pas 8 vitesh/E bija e refuzon,babai:Stë kam braktisur,nëna të gënjeu

  6 Maj, 19:29

  Shfaqet foto e të humburit në Bulqizë/Shokohet gruaja italiane:As sëmundja...

  5 Maj, 18:39

  Zhduken dy adoleshentë në Elbasan, mbërrijnë live në ’Pa Gjurmë’ fotot dhe...

  4 Maj, 20:00

  Zhduken dy adoleshentë në Elbasan/Mbërrijnë live në ’Pa Gjurmë’ fotot...

  4 Maj, 19:26

  Zhduket 37-vjeçari Eles Koleci, gruaja italiane kërkon ndihmë në ‘Pa...

  4 Maj, 18:53

  Dashuronin njëri-tjetrin,largohen nga shtëpia dy të miturit/Nga mali...

  4 Maj, 18:52

  Fati i 38-vjeçares me dy burrat e ndarë,fëmijët nuk njohën baballarët

  3 Maj, 19:04

  Nëna mëson mbi fatin e të bijës/Pa Gjurme zbulon ku e la njerku Mimozën

  2 Maj, 18:35

  Lë vajzën tek partneri i dytë, nëna tenton të mbytet/Ish-burri ia fsheh,...

  2 Maj, 18:31

  Apel për ndihmë/Shfaqen dy persona të paidentifikuar në Pogradec e Vlorë

  2 Maj, 18:30

  Iku nga burri dhunues mbeti në mes të rrugëve, nëna:’Dyshonte se e...

  29 Prill, 18:51

  Burri e lë ditën që lindi djalin,sëmuret nëna/Rriti vetë nipin,77-vjeçarja...

  29 Prill, 18:12

  Babai monstër dhunon fëmijët dhe i nxjerr të lypin,nëna i dorëzon në jetimore

  26 Prill, 18:46

  Fati i Olivias 6 vjeçe, nëna e braktisi të sëmurë, ish-vjehrra: Iku fshehurazi

  25 Prill, 19:42

  Burri në Itali, gruaja ikën nga shtëpia, ish-krushkat zihen live në ’Pa Gjurmë’

  25 Prill, 19:41

  U divorcua,sot rrëfen dramën:’Plumbi i ‘97 më shkatërroi jetën, vajza ma...

  22 Prill, 21:38

  Sherr mes grave/Burri në burg për dhunë,akuzohet për tradhëti nëna e 5 fëmijëve

  21 Prill, 19:38

  Shokuese/ Dhunoi vajzën dhe ra në burg, e mitura: ’Më ka marri malli për babanë’

  21 Prill, 18:04