Video

 • Zgjedhjet e 6 marsit, PS zyrtarizon kandidatët në 5 bashki, lushnja ende pa emër

  28 Janar, 21:47

  Ambasadori italian për Report Tv: Finalja e rëndësishme për Shqipërinë, të...

  25 Maj, 18:20

  Pak orë përpara finales së Conference League, kupa ende në sheshin ‘Skënderbej’

  25 Maj, 17:51

  Pak orë para se të nisë finalja e madhe, atmosferë elektrizuese në Pedonale,...

  25 Maj, 17:50

  Ngjarjet e fundit kriminale në vend, sociologu në Report Tv: Probleme në...

  24 Maj, 19:57

  Tifozët e Feyenoord të bindur për të marrë kupën, flasin për Report Tv: Do...

  24 Maj, 19:17

  Në prag të ndeshjes, tifozët e Feyenoord nuk përmbahen

  24 Maj, 17:54

  Humbi garën për kreun e PD-së, Elezi në Report Tv: Procesi i votimit pati...

  23 Maj, 18:13

  Sfidat dhe vështirësitë e një jetimi, aktivisti flet në Report Tv: S’kemi...

  20 Maj, 20:43

  'Presidenti' kthehet në pikën zero, palët akuzojnë njëra-tjetrën për prishje...

  20 Maj, 18:00

  Romeo Kara për Report Tv: "Afera e Ilir Metës, pagoi firmen guaskë për...

  19 Maj, 21:52

  Finalja e Conference League, Shefi i Rendit Publik: Në stadium do jenë...

  19 Maj, 20:55

  Presidenti i ri, Nurellari në Report Tv: Emrat e opozitës konsensualë, të...

  19 Maj, 19:08

  Fatos Çoçoli për Report TV: 'Nëndeklarimi i pagave, shteti humb çdo vit...

  18 Maj, 21:17

  Publikimi i pagave, eksperti në Report TV: Të bëhet me referendum! Taksimi i...

  18 Maj, 20:07

  Aplikimi në NATO, ambasadorja suedeze: I domosdoshëm për sigurinë! S'duam që...

  18 Maj, 19:11

  Zv.ministrja Fino: Do çojmë përpara anëtarësimin e Suedisë e Finlandës në...

  18 Maj, 19:04

  Aksidentet rrugore, eksperti në Report Tv: Kemi shtim, shoferët nuk e dinë...

  17 Maj, 20:51

  Kritikat e Ramës për SPAK, Petro Koçi në Report Tv: PS nuk mund të heshtë...

  17 Maj, 20:33

  Fati i PD në Apel, Shehu në Report Tv: PD e përcaktojnë njerëzit dhe jo...

  17 Maj, 18:55

  Presidenti i ri, Duka në Report Tv: Negociatat kanë ngecur, përçarja e PD-së...

  13 Maj, 19:45

  Si e shkeli Berisha embargon e OKB ndaj Millosheviçit, debati në Report Tv!...

  12 Maj, 21:08

  Sulmi ndaj SPAK? Gazetari: Rama po i dëmton punën me retorikën e tij!...

  12 Maj, 20:58

  Ambasadori i Ukrainës në Shqipëri: 26 mijë pushtues rusë kanë rënë në...

  12 Maj, 18:55

  Shehu në Report Tv: Rrëzimi i rezolutës që dënon genocidin serb në...

  12 Maj, 13:48

  Veliaj në Report Tv: SPAK të godasë 360 gradë! Gërdeci i Berishës dhe...

  11 Maj, 22:17

  Fatos Çoçoli për Report TV: Mund të vijnë në mbi 10 mijë tifozë nga Rma dhe...

  11 Maj, 22:07

  Autobusi përfundoi në Lanë, Veliaj për Report Tv: Do e kthejmë instalcion

  11 Maj, 19:55

  Veliaj: S’tërhiqem nga akuzat për Dukën, në Tiranë e fituam betejën për...

  11 Maj, 19:44

  Depozita ra tarraca e pallatit dhe dëmtoi tre makina, Veliaj: Administratori...

  11 Maj, 19:36

  Veliaj për opozitën: Politizimi i punëve publike duhet të mbarojë, e latë...

  11 Maj, 19:31

  Kriza e çmimeve rriti koston e Teatrit Kombëtar, Veliaj: Do ketë indeksim...

  11 Maj, 19:29

  President nga radhët e PS? Veliaj: Jo si Meta dhe Nishani! Do të doja një...

  11 Maj, 19:14

  ‘Conference League’ më 25 maj, Veliaj tregon përgatitjet e Bashkisë: Tre...

  11 Maj, 19:03

  Meta kandidat për kryebashkiak, Veliaj: Nuk ia mban, por nëse kandidon mezi...

  11 Maj, 18:55

  Kryetari i ri i PD-së, Agim Baçi: Me Berishën s’ka garë, proces farsë! Boçi:...

  10 Maj, 20:28

  Përplasi foshnjën dhe prindërit te rruga Kavajës, i afërmi i çiftit:...

  10 Maj, 19:15

  Përgjigja e Krajës për Ramën, Yzeiri në Report Tv: Fyese, SPAK mund të nisë...

  10 Maj, 18:41

  Zbrazën bankën në 7 minuta! 3 grabitësit në Koplik 'shtangin' policinë,...

  9 Maj, 18:01

  Gary Kokalari gris librin e gazetarit amerikan për Sorosin: E ka vendin në...

  6 Maj, 17:59

  Aktivisti shqiptaro-amerikan, Kokalari për Report Tv: Nëse Berisha bëhet...

  6 Maj, 17:25