Video

 • Kremtohet Festa e Shna Ndout! Trafik i rënduar, besimtarët: S'bëhet fjalë të...

  12 Qershor, 23:21

  Kongresi i PS/ Fjalimi i plotë i Gramoz Ruçit

  12 Qershor, 23:17

  Kongresi i PS/ Vajza e Bashkim Finos realizon dëshirën e babait, bëhet pjesë...

  12 Qershor, 23:08

  Edi Rama: Shqipëria 2030 është misioni ynë, mandati i tretë drejt një...

  12 Qershor, 23:03

  Evis Kushi: 10 mln euro çdo vit për hapjen dhe ofrimin e programeve mes...

  12 Qershor, 23:01

  Manastirliu në Kongresin e PS: Programi për ngritjen në një tjetër nivel të...

  12 Qershor, 22:57

  4 orë në trafik, besimtarët: S’bëhet fjalë të kthehemi, do shkojmë te Kisha...

  12 Qershor, 22:42

  Ahmetaj prezanton 5 shtyllat kryesore të programit ekonomik: Në qendër...

  12 Qershor, 22:38

  'Në zgjedhjet lokale do përmirësojmë rezultatin e 25 prillit',...

  12 Qershor, 22:31

  Pelegrinazhi tek Kisha e Shna Ndout, krijon trafik prej 3 orësh në Laç

  12 Qershor, 22:29

  Pas ritualit të 13 të martave mijëra besimtarë do të kalojnë sonte natën në...

  12 Qershor, 22:28

  Balluku jep lajmin e mirë: Linjë e re hekurudhore Pogradec-Korçë-Greqi

  12 Qershor, 22:25

  Çuçi: Policia në këtë dekadë do jetë model, do i japim fund kaosit me...

  12 Qershor, 22:04

  Kongresi i PS/ Ruçi: I dashur Nano jemi krenar për ty! Me fat që kemi një...

  12 Qershor, 21:31

  Përplasen dy kamionë me njëri-tjetrin, plagosen dy shoferët, njëri në...

  12 Qershor, 20:59

  Rama: Do krijojmë Këshillimin Kombëtar, qytetarët do pyeten për çështje...

  12 Qershor, 20:25

  Rama-Ruçit: Të ishin të gjithë 'konservator' si ti, politika e vjetër do...

  12 Qershor, 19:56

  Rama tregon si e mori vesh lajmin: Të mësojmë nga veprimi i Ruçit, të...

  12 Qershor, 19:36

  Rama i falënderon të gjithë në këtë 30 -vjetor të PS-së, në veçanti Fatos...

  12 Qershor, 19:26

  Eriksen humb ndjenjat në fushë, ndërpritet ndeshja e EURO 2020

  12 Qershor, 19:00

Video Zone