Programacion

E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar
E Mërkurë
26
Janar
E Enjte
27
Janar
E Premte
28
Janar
E Shtunë
29
Janar
Lifestyle

14 foto që tregojnë se natyra mund të krijojë kryevepra

4 Nëntor 2021, 22:32| Përditesimi: 4 Nëntor 2021, 22:34

Një pemë që duket sikur ecën dhe një manaferrë në formën e një zemre janë vetëm disa shembuj që tregojnë se sa kreative është natyra. Bright Side ka publikuar disa imazhe që tregojnë bukurinë mahnitëse të natyrës.

J.SH.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?