Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill

Shëndeti

Sot 317 raste të reja dhe 6 humbje jete nga COVID-19

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 317 raste të reja dhe 6 humbje jete nga COVID-19. Nga 3024 testime të kryera kanë rezultuar pozitivë 317 qytetarë, ku qytete mjë të prekura janë Tirana e ndjekur nga Fieri dhe Berati.

8 Prill, 18:05

Shëndeti

 • Manastirliu ndjek vaksinimin në Sheshin 'Skëndërbej': Procesi po vijon me moshat mbi 65 vjeç, nga e hëna ata mbi 60-vjeç me sëmundje kronike

  Rekord vaksinimimesh anti-COVID në Gjermani dhe Spanjë, ekspertët paralajmërojnë përfundim të stoqeve në 10 ditë

  Mbërrijnë 100 mijë vaksina kineze! Manastirliu: Shtyhet me 48 orë vaksinimi masiv!

  Dozat e reja të Pfizer, ISHP: Do të përdoren për të sëmurët me dializë dhe ata që kanë kryer transplant

  Mitingjet e PD, Rakacolli thirrje: Jemi të shqetësuar, grumbullimet do të çojnë në rritje të rasteve të infeksionit dhe fataliteteve

  'Shqipëria e para në rajon për ritmin e vaksinimit', Rakacolli: Mbeten në fuqi të njëjtat masa anti-COVID! Përmirësim i lehtë, por s'jemi ku duhet

  Brataj: Po preken nga COVID edhe persona në zona të largëta

  Fico: Në 2 javët e fundit kemi ulje të infektimeve dhe të viktimave nga COVID

  Mbeten në fuqi të njëjtat masa anti-COVID! Komiteti i Ekspertëve: Ulet numri i viktimave e infektimet

  OBSH për Ditën Botërore të Shëndetit: Synimi jonë, ndërtimi i një bote më të drejtë dhe më të shëndetshme

  Studimi i 'The Lancet': Covid-19 rrit rrezikun e depresionit tek personat që e kanë kaluar atë

  Manastirliu në qendrën e re shëndetësore në Krrabë: Vaksinim kapilar në gjithë vendin

  Marrin sot dozën e parë AstraZeneca, farmacistët për Report Tv: Mezi e prisnim! Duhet të ishim ndër të parët! Çdo vaksinë është njësoj

  COVID-19/ Vaksinohen mbi 4 mijë efektivë policie, gjysma e të vaksinuarve në Tiranë, të tjerët në rrethe

  Manastirliu nga Korça: Mbi 150 mijë të moshuar janë vaksinuar kundër COVID-19 në të gjithë vendin, mbërrijnë 7020 doza të Pfizer

  Rama: Askush nuk do mbetet pa vaksina, Manastirliu: Sot arrijmë në 200 mijë vaksinime gjithsej

  Rama - Manastirliu inspektojnë vaksinimin në Fier: Do ulim fashën +60 me të sëmurët kronikë!

  Manastirliu: Së shpejti nis vaksinimi për 60 vjeçarët

  Rama nga Roskoveci përmend artikullin e ‘NYT’: Sinovac, vaksina që renditet e para, po e përdorin edhe familjet mbretërore të Lindjes së Mesme

  ISHP protokoll specifik për ditën e zgjedhjeve, Simaku: Dezinfektantë dhe matje temperaturë për votuesit

  2234 të vaksinuar në Krujë, 710 në Mat, mjekët: Ka rritje të kërkesës, s’ka pasur komplikacione

  Nis sot vaksinimi i gazetarëve dhe operatorëve të terrenit, nga nesër marrin vaksinën policët! Sonte bëhen 100 mijë vaksinime te grupmosha mbi 70 vjeç

  Rama dhe Manastirliu nga Berati: Sonte nis vaksinimi i gazetarëve të terrenit, nga nesër marrin vaksinën efektivët e policisë!

  Alimehmeti për Report Tv: Ritmi i vaksinimit po ecën shumë mirë, por duhen doza të vazhdueshme! Tirana ka gjasë që mund ta ketë kaluar 60% koronavirusin

  Studimi: Vaksina e Pfizer, e sigurt tek fëmijët 12-15 vjeç

  COVID-19/Komiteti Teknik i Ekspertëve: Maturantët kthehen në klasa! Masat e tjera mbeten në fuqi siç janë edhe për një javë

  Dita 4 e vaksinimit, Rama dhe Manastirliu në Shkodër: Mbi 65 mijë të moshuar të vaksinuar, procesi po ecën shumë mirë

  Vaksinimi masiv, Ogerta Manastirliu: Këtë javë vijnë 7.000 doza Pfizer, 20 mijë gjithsej deri më 19 prill

  Rama në Lezhë për procesin e vaksinimit, qytetarja: Ty të paçim tërë jetën, o Zot vetëm të mira

  Rama në Rrëshen: Ju kemi futur ushtarë në trup, i moshuari i vaksinuar: Fitore edhe 3 mandate

  Vaksinimi masiv në Laç, Rama: Së shpejti do bëjmë 30 mijë vaksinime në ditë, të moshuarve që nuk lëvizin do u bëhet në shtëpi

  Dita e 3 e vaksinimit masiv në të gjithë vendin vijon dhe në Berat

  Manastirliu publikon video nga vaksinimi masiv: Drita në sytë e gjysheve dhe gjyshërve që janë më të mbrojtur nga COVID-19, më mbush me gëzim

  Vijon vaksinimi masiv, 80 vjeçarët vaksinohen në qendrat shëndetësore/ Mjekja: Vaksinojmë deri në 200 të moshuar në ditë

  Dita e dytë e vaksinimit masiv, Tomini: Procesi ka vijuar me të njëjtin intensitet! Efektet anësore, minimale! Me dozat e reja që do vijnë, ulim moshën e të vaksinuarve

  Sallabanda për Report Tv: Asnjë prej shteteve s’kanë luksin të zgjedhë, vaksinat ruse dhe kineze janë të efektshme

  Dita e dytë e procesit të vaksinimit masiv te sheshi 'Skënderbej'

  Dita e dytë e procesit të vaksinimit masiv te sheshi 'Skënderbej'

  Procesi i vaksinimit anti-COVID, Rama: Mund të zhvillohet edhe me tre turne nëse është nevoja

  Vaksinimi masiv në Fier, të moshuarit: Shyqyr që na erdhi radha, kemi një vit që dalim me frikë