VIP & Spektakël

VIP & Spektakël

 • REP-POP/ Dashuri ‘si në filma’, pesë çifte hollywood-iane që janë njohur gjatë xhirimeve

  REP-POP/ Kimia kryesore ku bëhet fjalë për dy! ‘Për një çast më ndali zemra’ dhe ‘Të dua’ nga G-Bani dhe Crazy Girl, duetet më të bukura shqiptare ndër vite

  ‘Si rrezikova burgosjen për shkak të gruas’, Bujar kapexhiu rrëfen sekretet familjare

  REP-POP/ Talent që i kalon kufijtë! Muzikantë, futbollistë dhe shkrimtarë shqiptarë që na bëjnë krenarë në botë

  REP-POP/ Talent që i kalon kufijtë! Muzikantë, futbollistë dhe shkrimtarë shqiptarë që na bëjnë krenarë në botë

  Kampioni i ‘Formula Uno’ Michael Schumacher, një histori suksesi

  Suprizohet nga mbesat si kurrë më parë, emocionet e papërshkrueshme të Elhaidës në studion e 'Rreze Dielli'

  ‘Fama më ka kushtëzuar jetën’ Elhaida Dani tregon si arrinë të mbajë lidhjen në distancë

  'Kam menduar për veten që s’jam e bukur dhe e kuruar', të pathënat e Elhaida Danit

  Ngjajnë si binjakë, fëmijë dhe prindër si dy pika ujë

  Suprizë, sopranoja Ramona Tullumani zbulon për herë të parë portretin e vajzës së vogël

  Rep-pop/ Artistë interneti i ndihmoi të bëheshin të njohur dhe talenti të shkëlqenin

  Rep-pop/ Të frymëzuara nga figurat e modës, ja disa prej vajzave dhe grave që kanë risjellë në vëmendje disa veshje ikonike

  Rep-pop/ Ja Vip-at shqiptarë që u bënë prindër në 2021

  Të risjella në një mënyrë ndryshe! Këngët e vjetra që behën remake, zgjojnë kujtime dhe kthehen në hitet më ‘in’

  Balluke, gërsheta dhe kombinimet më të ‘çmendura’, ja trendët e verës që duhet patjetër t’i provoni