VIP & Spektakël

VIP & Spektakël

 • Adele dhe Taylor Swift, yjet e muzikës botërore në kahe të kundërta...dhe një incident me Pique!

  'Më duhet një pushim shumë i gjatë', Adele heq dorë nga muzika?

  U akuzua se vrau kineasten gjatë provave të filmit, pushohet çështja gjyqësore ndaj aktorit Alec Baldwin

  DJ i njohur Garrix elektrizon Tiranën, ‘luan’ vallen e Tropojës për fansat shqiptar

  Iu sekuestrua 50 mln euro pasuri, kush është Kristian Boçi, nga jeta e luksit në rrjetet sociale, bamirësitë e te miqësia me Bes Kallakun e Xhensila Myrtezain

  Publikohen pamjet tronditëse të Celine Dion, kur pëson krizat e sëmundjes

  Arti në zi, shuhet aktori Donald Sutherland në moshën 88-vjeçare

  20 vjet “Miss dhe Mister turizmi”, shpallen fituesit në Vlorë

  Mbarëvajtja e sezonit turistik, policët do punojnë nga 12 orë çdo ditë gjatë gjithë verës

  ‘Legeni’, babai i Jori Dellit bën reagimin epik pasi dëgjon këngën e re të Fred De Palma-s

  Dashuritë e mia, Diola Dosti publikon pamjet e ëmbla mes vajzës së saj dhe Erolld Belegut

  Tenorët me famë botërore Ramë Lahaj dhe Alessandro Serafina magjepsin shkodranët në Shirokë

  DJ Martin Garrix vjen në Shqipëri më 5 korrik

  Prindër për herë të parë, Sara dhe Bardhi zbulojnë gjininë e bebit: Të duam më shumë se veten

  Më shumë se 24 mijë bileta të shitura, Alban Skënderaj mbush stadiumin ‘Air Albania' me koncertin ‘Motiv’

  Rita Ora befasohet në radion britanike, moderatori është shqiptar! Ja përshëndetja që bëjnë me njëri-tjetrin (VIDEO)

  Bebe Rexha goditet sërish me sende në mes të koncertit

  ‘Dështon’ mirëkuptimi! Xhensila dhe Besi në gjykatë për divorc e ndarje pasurie

  'Sa janë shtuar mashtruesit', Xhensila ‘sulmon’ sërish Bes Kallakun?

  Elhaida Dani: Fitova 'The Voice of Italy' nga mbështetja e shqiptarëve

  Reperi i famshëm dhunon barbarisht ish-partneren në hotel

  Zvicra fiton Eurovision 2024, këngëtari Nemo triumfon në natën finale!

  Fitoi Eurovisionin, por këngëtari zviceran thyen trofeun: Kjo mund të riparohet

  Takimi i Ramës me emigrantët në Athinë, i pranishëm edhe Noizy: Duam respektin dhe dinjitetin që meritojmë

  Miss Universe për herë të parë në Tiranë, viziton Bunk’Art 1

  Eurovision Song 2024, përfaqësuesi i Holandës përjashtohet nga finalja

  ‘Lironi Palestinën’, protestuesja i ndërpret fjalimin, si reagon Kim Kardashian

  Luiz Ejlli: Më përdorën familjen dhe Kiarën për të më ulur dhe sulmuar

  ‘Unë këtë e bëra kastile’, Xhensilës i ndodh e papritura në skenë

  SHBA/ Aktivistja provokon Alec Baldwin: Thuaj ‘Palestina e lirë’! Aktori s’përmbahet e godet me grusht

  ‘Parajsa me ty’, Georgina Rodriguez më e dashuruar se kurrë me Cristianon

  Më censuruan, Jetmirit s’i del e keqja me produksionin e BBV

  Kreu një operacion në kokë, Dea Mishel publikon pamjet shqetësuese pas ndërhyrjes

  Dafina Zeqiri dhe biznesmeni Kreshnik Gjergjin drejt martesës, këngëtarja i thotë ‘po’ propozimit! Tregon unazën ‘gjigande’

  Në pritje të bebit, Kiara dhe Luizi na prezantojnë me shtëpinë e re

  Së shpejti pret të bëhet nënë, Kiara Tito nostalgjike, publikon një video nga fëmijëria e saj

  Xhensila Myrtezaj 'lahet' me shampanjë në rrugët e Firenzes: Jeta është e bukur

  Jennifer Lopez 'kryqëzohet' në rrjet, i pështyn asistentes në dorë çamçakëzin

  Pritjes i erdhi fundi, e gjithë vëmendja tek ‘Ferma Vip’, 16 konkurentë nisin nesër garën e jashtëzakonshme

  Emma Stone befasohet nga çmimi, incidenti në skenë kur mori 'Oscar': Më është grisur fustani