Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill

Sport

Duka: Zgjedhjet e KOKSH të politizuara, kandidimi i një personi me pozicionim të qartë partiak është një faj i rëndë

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka reaguar nëpërmjet një letre publike për zgjedhjet në KOKSH, të cilat do të mbahen më 17 prill. Armand Duka, presidenti i FSHF përmes një letre të hapur ka shprehur shqetësimin e tij për politizimin e zgjedhjeve dhe kandidimin për president të Fidel Yllit, njjëherazi edhe kandidat për deputet në Tiranë më 25 prill

11 Prill, 21:10

Sport

 • Darmian gol për një copëz tituli, Inter mposht Cagliari-n dhe merr fitoren e 11 radhazi

  Reali s'e fal Barçën në 'El Clasico', merr kryesimin e La Liga-s! Katalanasit ndezin polemikën për penalltinë

  Frika dominon në Laçi-Vllaznia, fitorja kundër Apolonisë shkëput në krye Teutën! Të dielën Partizani-Bylis

  Sonte El Clasico/ Luhet një copëz titulli, Zidan: Shpresoj mos të jetë ndeshja e fundit për Messi-n

  Roma mund Ajax në Europa League, ngec Arsenal! Manchester dhe Villarreal 'prekin' gjysmëfinalet

  Jetë përtej vështirësive, futbolli frymëzon të amputuarit në Lezhë! Ëndërrohet kombëtarja

  Bllokimi i aeroportit, kombëtarja e futsallës nuk udhëton dot drejt Ukrainës! Humbet ndeshjen

  PSG thyen Bayernin në Champions, Chelsea mund Porton dhe prenoton gjysmëfinalet

  Inter vendos tjetër 'gur' për titullin! Juventus mposht Napolin, rikthehet Paolo Dybala

  Champions / Rikthehet finalja e sezonit të kaluar, Bayern pret Paris SG! Neymar: Jam i fiksuar pas fitores

  Real Madrid i jep leksion Liverpool-it dhe hipotekon gjysmëfinalet, Manchester City mposht me vuajtje Dortmundin

  'Nuk luajmë për barazim, por çedojmë në sulm!' Broja: Partizani do ta tregojë veten në fazën e fundit

  Kampionati Europian i Peshëngritjes në Rusi, Briken Calja fiton dy medalje

  'Nuk u përgatita ashtu siç doja', pëshëngritësja medaliste Veli: Krenare që ngrita flamurin shqiptar

  Champions-i 'ndez' Europën/ Sonte Real Madrid-Liverpool, anglezët kërkojnë hakmarrje për finalen e 2018! M.City pret Dortmund

  Medalje të bronztë në kampionatin europian, peshëngritsja Evangjeli Veli ngre flamurin shqiptar në Rusi

  Josa rrezikon postin te Kukësi: Ne trajnerët këtë punë kemi, por klubi mos të nxitohet

  M.United fiton 3 pikë me përmbysje kundër Brighton! Sevillia rihap totalisht La Liga-n, Barca ka sonte shansin e artë

  Tirana 'luan tenis' me Apoloninë, bardheblutë afrohen me kreun! Skënderbeu zhyt në krizë të thellë Kukësin

  Inter 'arratiset' në krye të Seria A, Liverpool afrohet me Champions-in! Bayern fitore me 'aromë titulli'

  Teuta merr kryesimin e Superligës, në Shkodër Vllaznia ndan pikët me Partizanin

  Shorti i Kupës, Teuta me fat, Vllaznia ndaj Laçit në gjysmëfinale

  Kosovës nuk i mjafton supergoli i Halimit, Spanja fiton sfidën e incidenteve ndaj 'dardanëve'! Maqedonia e Veriut turpëron Gjermaninë në Duisburg

  Superliga rikthehet me përballjen e titullit Vllaznia-Partizani! Trajneri i Kastriotit: Kundër Bylisit sfidë vendimtare

  'Shqipëria vuan ndaj kundështarëve që rrinë në mbrojtje', Reja pas fitores me San Marino!

  Kombëtarja fiton pastër në San Marino, Manaj dhe Uzuni e ngjisin në vendin e tretë në renditje

  UEFA heq pengesat, stadiumet mund të mbushen plot me tifozë! Priten ndryshim edhe për kampionatin europian

  Sherr masiv pas një penalltie gjatë ndeshjes së ekipeve U-19, Fotball Republic dhe Teuta! Përfshihen edhe prindërit

  Studimi: Vaksina e Pfizer, e sigurt tek fëmijët 12-15 vjeç

  Fitorja detyrim, Kombëtarja me ndryshime ndaj San Marinos, Kosova sfidon Spanjën

  Momenti kur menaxheri i Kombëtares së Kosovës e detyron gazetarin spanjoll të përmend emrin e Kosovës

  'Nuk bëj eksperimente', Reja i trembet San Marinos! Hysaj: Kundër Anglisë nuk na bën përshtypje humbja

  Pesë raste me Covid te Polonia, por kundër Anglisë do të luhet! Ndaj 'tre luanëve' mungon edhe Lewandowski

  Kombëtarja udhëton në San Marino, kundërshatri i vendit të fundit në FIFA! Reja me disa mungesa, Bajrami sërish në pikëpyetje

  Kosova e nis me humbje, Suedia e fortë për 'dardanët'! Italia fiton pas 55 vitesh në Sofie

  Kombëtarja dorëzohet në 'Air Albania', përfundon ndeshja Shqipëri-Angli 0-2

  Reja ndryshon formacion për ndeshjen me Anglinë, statistikat 'dënojnë kombëtaren kuqezi

  ‘Anglinë do ta sulmojmë’, Reja: Kumbulla është dëmtuar, Veseli dhe Broja mund të luajnë nga minuta e parë

  'Gazetarët anglez më pyetën a i kam bërë detyrat e shtëpisë!' Nallbani, 17-vjeçari mitik që vendosi rekord në Wembley: Kur u kthyem në Shqipëri sigurimi na mbajti magnetofonat

  Kundër Andorës mjafton predha e Lenjanit, Kombëtarja i nis me këmbën e mbarë kaulifikueset e Katarit