Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill

Lifestyle

Lifestyle

 • Zhvillohet ndryshe prej pandemisë, nis ndërtimi i skenës së Eurovisionit

  Influencuesi italian në zbulim të Tiranës dhe stilit të shqiptarëve

  ‘Meshkujt shqiptarë nuk kanë stil’, influencuesi Italian kritik për modën në Shqipëri

  ‘Sekretet e famës së Chiarra Ferragni’, blogeri i famshëm Italian i rrëfen të gjitha

  Feta të thata portokalli me çokollatë

  Kapadokia, një udhëtim i paharrueshëm në qytetin antik

  Su Min, 58 vjeçarja kineze në rrugëtimin për emancipim të grave

  Shpërthimi i vullkanit në Islandë, nuk ndal lojën e volejbollit, të rinjtë vazhdojnë të luajnë pranë llavës spektakolare

  ‘Rreth Australisë për 9 javë’, udhëtari i veçantë bëri 2 mijë e 500 kilometra me skateboard

  Të shijosh ushqimin në restorant pa frikën nga COVID-19, studiuesit në Meksikë krijojnë ‘maskën e hundës’

  Mitet e gabuara për gjumin e bebeve dhe çfarë duhet të dimë

  Si t’i ruajmë gjatë ushqimet dhe format e konservimit

  Flora Toto, parashutistja e parë femër: Me gjithë këtë akt heroik, kemi marr vetëm një diplomë

  Parashutistja e parë grua në Shqiperi, kujton hedhjen historike

  Shurup manushaqeje, pija vjollcë e përgatitur në shtëpi

  Një ushtrim për të shmangur plakjen e buzëve dhe toksinat nga pirja e duhanit

  Ushtrime ‘Yoga’ për ata që rrinë gjatë para kompjuterit

  Yoga/ Ushtrime për të tonifikuar muskujt e fytyrës

  Integrimi i gjelbërimit në interier

  Me djalin 10 ditësh në stadium, gazetari tifoz i zjarrtë i 'Tironës'

  Reçel me portokall dhe spec djegës/ vajza që “çudit” me recetat e saj

  Nga obez, në një blogger për fizikun/ Juristi që vuante nga mbipesha dhe humbi 42 kg

  ‘Edhe pse 3 vjeçe vazhdoj t’i jap gji vajzës’ eksperienca e në nëne me gjidhënien

  Ushtrime për muskujt që të përballojmë stresin ditor

  Prej Zvicrës në Tiranë, artistja që dashuron Shqipërinë

  Historia frymëzuese balerina ruse interpreton, Liqenin e Mjellmave në -15 gradë

  Të kapur për dorë, Veliaj publikon videon e Kian me shoqen e tij Mei: Dashuria e parë nuk harrohet o krushk Ilvi Begolli

  Mësuesja e muzikës në Fier vjen me një ekspozitë pikture