Programacion

E Premte
20
Maj
E Shtunë
21
Maj
E Diel
22
Maj
E Hënë
23
Maj
E Martë
24
Maj
E Mërkurë
25
Maj
E Enjte
26
Maj
E Premte
27
Maj
E Shtunë
28
Maj
E Diel
29
Maj

Sociale

Sociale

 • Rakia shqiptare e famshme në Amerikë, 'trullos' edhe Kryetarin e Bashkisë në New Yersey

  ‘Unë jam malësor’ Historia e zvicerianit që braktisi vendin e tij për të jetuar në alpet shqiptare

  Ngjarjet e fundit kriminale në vend, sociologu në Report Tv: Probleme në formimin qytetarë dhe përdorimi i lëndëve narkotike dhe psikotrope

  Protesta ndryshe kundër Skavicës, banorët promovojnë vlerat e Luginës së Drinit

  Vendgrumbullimi në Tepelenë emergjencë mjedisore, mbi 10 ton plehra depozitohen pranë shtratit të Vjosës

  Përkujtohet 49-vjetori i revoltës në ish-burgun e Spaçit

  Vjehrra xhelozoi, nusja e incizoi/Të rinjtë duhen,krushqit përballen live në ‘Pa Gjurme'

  Shtohen acarimet e lëkurës stinore, fluks vizitash! Dermatologia: Shtim të rasteve me melanomë! Farmacistët të jenë korrektë, kujdes përshkrimet në receta

  Moti për ditën e sotme, kthjellime dhe temperatura deri në 32 gradë

  Sfidat dhe vështirësitë e një jetimi, aktivisti flet në Report Tv: S’kemi asnjë privilegj, strehimi problematika jonë më e madhe! Mesazhi? Mos u dorëzo

  6 vite rropatje, muzeu i Shpellës së Pëllumbasit mbetet projekt në letër, Qiriazi: Vlera të tilla Evropa i ekspozon, ministritë tona i refuzojnë

  ‘Dasma Kuksiane’, nxënësit: Kulturën e përfaqësojnë objektet, por janë njerëzit ata që e ruajnë! Safet Gjici: Kjo traditë ruhet prej 100 vjetësh

  Nxënësit dhe mësuesit bojkotojnë mësimin në shkollën 'Ndoc Mazi' në Shkodër: Riktheni drejtoreshën! U largua për arsye politike

  Nga stolitë tek kostumi tradicional, Zadrima vishet 'nuse' në një ditë

  250 neurokirurgë europianë në Shqipëri për kurs trajnimi, Petrela: Eveniment i madh, për herë të parë në vendin tonë

  Kompleksi i pishinave te Liqeni i, Veliaj: Lajm i mirë për Tiranën, do të transformohen në hapësira për sportistët dhe fëmijët, i administrojmë më mirë se privati

  Macja ‘Stepan’,fenomeni i Instagramit dhe Tik-Tokut merr çmimin e rëndësishëm

  Jetoj pa stomak dhe ushqehem me....historia rrënqethëse e dentistes që hoqi 40 kg

  Shpërthen lija e dhenve në Vlorë, fluks fëmijësh në spital

  Ujësjellësi i Sinecit, banorët protestojnë, kryebashkiaku: Gjykata s'ka pezulluar punimet! Protestë edhe në Elbasan kundër bazës ushtarake për tokat: S'kemi tapi, e punuam 30 vite

  Sezoni turistik/ Pushimet do kushtojnë më shtrenjtë këtë vit në Vlorë, operatorët turistikë: Nuk është surprizë, rrjedhojë e rritjes së çmimeve

  'Mirë që të le në qiell të hapur, por të gjobisin e të presin këmbët', Banorët që preken nga Unaza e Madhe takim në Ministri të Infrastrukturës: Kërkojmë të trajtohemi të barabartë

  Vëzhgimi i Report Tv nga Elbasani në Klos: Turizëm pa rrugë e me plehra

  Shumë vite për të pranuar veten, sot mbron të drejtat e LGBTI, rrëfehet Arbër Kodra: Të jemi të lirë për të krijuar familje

  Klos/ Drama e familjes Luku, 29-vjeçari rrezikon jetën, apelon për ndihmë në Report Tv: Më ndihmoni për transplant të veshkave

  ‘Pak bukë e sheqe’, jeta e 50-vjeçarit në katund të Mirëditës: Vuajtje më të madhe nuk ka, shteti të më ndihmojë

  Kthjellime dhe kalime vranësirash, parashikimi i moti për sot

  Rritja e çmimeve, studentët peticion: Qeveria t'i japë bonus 10 mijë lekë çdo studenti! Nëse s'merret parasysh, përshkallëzojmë veprimet tona

  La gazetarinë për t'u bërë udhërrëfyes në Berat, Isuf Braho: Jam në luftë me veten dhe ata që duan të më 'dëbojnë' nga atdheu

  Alergjitë stinore, fluks vizitash në qendra shëndetësore! Mjekja: Mbi 15 vizita në ditë, më të ndjeshëm fëmijët! Një këshillë se ç'duhet të bëjnë alergjikët

  Moti në Report TV / Parashikimi për datën 14 maj 2022/Temperatura do rriten ndjeshëm

  Me 400 hektarë tokë ullinj, Fshati Goraj në Kuçovë mbetet pa rrugë, banorët: Prodhojmë vaj ulliri, por s'kemi ku e shesim

  Fshati Sopot i Delvinës një shekull pa ujë të pijshëm, banorët: Furnizohemi në qendër të qytetit, e vetmja çezme publike me burim natyror, gjatë verës shteron

  Mjeku humanist shqiptar, dhuroi 3 ambulanca dhe 100 shtretër për spitalin e fierit dhe të ballshit

  Historia befasuese/ Gruas së tij iu rrezikua jeta, mjeku dhuron autoambulancën

  U zhduk në Itali, mediat raportojnë arrestimin e bosit të kokainës! Familja dyshon për Sadik Qepin

  Gripi i shpendëve pakëson koloninë e pelikanit kaçurrel në Karavasta, specialisti: Nga pamjet me dron kemi vënë re numër të reduktuar

  Portonova, plazhi i egër i Vlorës tërheq të huajt, turisti: Vij nga Kolumbia, po eksplorojmë prej muajsh Shqipërinë

  Përplasi foshnjën dhe prindërit te rruga Kavajës, i afërmi i çiftit: 48-vjeçari është rikthyer sërish në reanimacion! Një mesazh për të gjithë shqiptarët