Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill

Sociale

Sociale

 • 'Të rinjtë shqiptarë ikin jashtë te ‘shtëpitë e barit’, Rama nga Lapraka: Është e dhimbshme

  Shokon vajza e abuzuar prej dy vitesh nga njerku: Ai më përdhunonte, kur nëna ikte në punë’. Nëna: Nuk e dija, xhelozoja se e doja shumë’

  ‘Nuk dua të vdes, më ndihmoni’. Ngrihet nga shtrati dhe vjen në ‘Pa Gjurmë’ prek me rrëfimin e tij i riu nga Rrogozhina!

  Vijon vaksinimi në Tiranë, të moshuarit për Report Tv: Të tëra njëlloj janë vaksinat, pse mos ti bëjmë

  Pas Tiranës, nis në gjithë vendin vaksinimi masiv mbi 65-vjeç

  Jetë përtej vështirësive, futbolli frymëzon të amputuarit në Lezhë! Ëndërrohet kombëtarja

  Dozat e reja të Pfizer, ISHP: Do të përdoren për të sëmurët me dializë dhe ata që kanë kryer transplant

  Komuniteti rom në Kukës i harruar për fushatë, qytetarët: Askush nuk vjen te ne, jetojmë si qeni

  Balluku: Bllokimi i punës në Rinas është e nxitur politikisht! Njerëz brenda tyre janë të lidhur me fushatën e kanë lidhje politike dhe janë denoncuar në prokurori

  Manastirliu në qendrën e re shëndetësore në Krrabë: Vaksinim kapilar në gjithë vendin

  Veliaj: Falim 988 gjoba të vëna për familje të prekura nga tërmeti që filluan të ndërtojnë pa leje pas kësaj fatkeqësie

  COVID-19/ Vaksinohen mbi 4 mijë efektivë policie, gjysma e të vaksinuarve në Tiranë, të tjerët në rrethe

  Rindërtimi, Ahmetaj: Në prill të viti 2022 nuk do të ketë më asnjë shenjë nga tërmeti i vitit 2019

  Lezhë, dëmtohet ura, rrezikohet izolimi i banorëve

  Rama: Askush nuk do mbetet pa vaksina, Manastirliu: Sot arrijmë në 200 mijë vaksinime gjithsej

  Nga mësues në bujk, historia e 70-vjeçarit në Lezhë! Pas daljes në pension Pal Pali iu përkushtua bujqësisë: Kam ndjerë kënaqësi

  Veri Jug - Orenditë shtëpiake në kovaçanën e usta Vanit

  'Ti ishe e përdalë, nuk ishe nusja jonë’/Degjeneron përballja me ish-nusen dhe vjehrrin në Pa Gjurme

  Përballja e të trafikurës me ish-tutorin / Plas sherri: Bëre vilat me gjakun tim,më flake me djalin

  Rama - Manastirliu inspektojnë vaksinimin në Fier: Do ulim fashën +60 me të sëmurët kronikë!

  Mbërrin nga SHBA në ‘Pa Gjurmë’. Marin Zefi në kërkim të djalit që u zhduk me nënën nga Shkodra

  Sot kremtohen Pashkët, qytetarët për Report Tv: Lutjet tona shkojnë për të intubuarit me COVID-19

  Festime të veçanta në pandemi dhe 'orë policore', besimtarët e Krishterë kremtojnë Pashkët, Frendo: Mos të lejojmë që COVID të kufizojë jetën tonë!

  Speciale/ Nga abetarja e Kristoforidhit te kitara e Vaçe Zelës, në shtëpinë muze të koleksionistit Luan Jaupi: Kam lidhje shpirtërore me to

  Rekord aplikimesh për naftë falas, Ekonomi: Korça dhe Fieri mbajnë vendin e parë! Solli formalizmin e Bujqësisë

  Ditëlindje në qendrën e vaksinimit, mjekja surprizohet në sheshin "Skënderbej"

  Dita 4 e vaksinimit, Rama dhe Manastirliu në Shkodër: Mbi 65 mijë të moshuar të vaksinuar, procesi po ecën shumë mirë

  “Jo më thes mielli, një vaksinë një votë”, elbasanlliu ua thotë troç pensionistëve: Hani vaksinën

  Dita e 4 e vaksinimit masiv, Rama inspekton procesin në qendrat shëndetësore në Vaun e Dejës

  Invalidi rrëfen betejën me Covid-in: Nuk ia uroj as armikut atë që kalova unë, askush s’më ndihmoi

  Vaksinimi masiv, Ogerta Manastirliu: Këtë javë vijnë 7.000 doza Pfizer, 20 mijë gjithsej deri më 19 prill

  Familja e varfër në Berat apel për ndihmë, nëna e paralizuar dhe nuk merr KEMP! Djali: S'kemi të hamë, jo më për ilaçe

  Shtyhet vendimmarrja për fletën e votimit, Celibashi kërkon 24 orë kohë për të sjellë vetëm një variant! Debate në mbledhje për kompetencat

  Vaksinimi masiv në Laç, Rama: Së shpejti do bëjmë 30 mijë vaksinime në ditë, të moshuarve që nuk lëvizin do u bëhet në shtëpi

  Dita e 3 e vaksinimit masiv në të gjithë vendin vijon dhe në Berat

  Manastirliu publikon video nga vaksinimi masiv: Drita në sytë e gjysheve dhe gjyshërve që janë më të mbrojtur nga COVID-19, më mbush me gëzim

  Dita e dytë e vaksinimit masiv, Manastirliu: Kontaktoni mjekun e familjes ose aplikoni në e-Albania

  Dita e dytë e procesit të vaksinimit masiv te sheshi 'Skënderbej'

  “Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 29 mars 2021, Qytetarët: Do bëjmë çdo lloj vaksine

  Dita e dytë e procesit të vaksinimit masiv te sheshi 'Skënderbej'