Programacion

E Martë
30
Nentor
E Mërkurë
1
Dhjetor
E Enjte
2
Dhjetor
E Premte
3
Dhjetor
E Shtunë
4
Dhjetor
E Diel
5
Dhjetor
E Hënë
6
Dhjetor
E Martë
7
Dhjetor
E Mërkurë
8
Dhjetor
E Enjte
9
Dhjetor
Lifestyle

10 herë kur artistët e tatuazheve i shndërruan plagët në vepra arti

11 Shtator, 21:56| Përditesimi: 11 Shtator, 22:01

Nuk është sekret që arti mund të shërojë. Muzika na mban të rinj, pikturat rrisin sistemin imunitar dhe tatuazhet na lejojnë t'i shikoni gjërat ndryshe. Arti i trupit mund të marrë një kuptim të ri kur një person kalon kohë të vështira.

Këta njerëz ishin mjaft të guximshëm për të treguar plagët e tyre në të gjithë botën dhe madje i shndërruan ato në vepra arti.

J.SH.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se strukturat shtetërore i kanë kapacitetet për të përballuar stinën e përmbytjeve?