Lifestyle

10 njerëz që ndryshuan pamjen e tyre të jashtme dhe zbuluan një 'person' të ri

30 Shtator, 21:00| Përditesimi: 30 Shtator, 21:02

Njerëzit mund të kenë produktet më të mira kozmetike, trajnerët më të mirë në palestër, por këto nuk janë gjithmonë të mjaftueshme për të pasur sukses në transformimin e trupit dhe pamjes. Vetëm përmes vullnetit të fortë dhe vendosmërisë mund të arrijmë qëllimet. Siç thonë "asgjë nuk është e pamundur", dhe këta vërtetuar kanë vërtetuar se kjo është e vërtetë.

J.SH./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?