Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor
Aktualitet

14 vota pro dhe 1 kundër, 'Ligjet' miratojnë propozimin për ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Metës

6 Maj, 11:49| Përditesimi: 6 Maj, 11:53

Komisioni i Ligjeve miraton propozimin për ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. 14 deputetë votuan pro, e ndërsa 1 votë kundër që është i deputetit Adriatik Alimadhi.  

B.K./ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?