Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor
Aktualitet

3 ditë të zhdukura dhe u gjetën sot në Përmet, vajzat e mitura ishin vetëm, policia porositi hotelet që të njoftonin urgjent

5 Janar, 17:35| Përditesimi: 5 Janar, 17:41

1609864879_permet.jpg

Të tjera detaje mësohen nga historia e dy vajzave të mitura që u zhdukën në ditën e parë të këtij viti dhe u gjetën sot në Përmet.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se të miturat kanë qëndruar dy ditë në Sarandë dhe sot në mëngjes ato kanë mbërritur në Përmet.

Ato kanë shkuar në hotelin kryesor në qytetin e Përmetit, kanë dhënë dokumentacionin e tyre duke marrë një dhomë për të qëndruar ditën e sotme.

Policia e dinte që do vinin në hotel dhe të gjitha hotelet kishin marrë informacion që nëse do paraqiteshin minorenet të njoftonin policinë.

Mësohet gjithashtu se 46 vjeçari i përmendur në fillim se i shoqëronte ishte shoferi i furgonit dhe vajzat nuk kanë qenë të shoqëruara me një tjetër person.

K.T.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?