Programacion

E Hënë
10
Janar
E Martë
11
Janar
E Mërkurë
12
Janar
E Enjte
13
Janar
E Premte
14
Janar
E Shtunë
15
Janar
E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
Lifestyle

6 mënyra natyrale për të hequr qafe puçrrat dhe për ta bërë lëkurën tuaj të shkëlqejë

8 Nëntor 2021, 14:48

Puçrrat shfaqen gjatë gjithë kohës, është një cikël krejtësisht natyral për këdo në çdo moshë. Ato mund të shfaqen në të gjithë trupin tuaj dhe të shfaqen në forma të ndryshme.

Lajmi i mirë është që mund të bëjmë diçka për këtë! Ka një sërë mënyrash natyrale për të qetësuar lëkurën dhe është shumë e arritshme për të rikthyer lëkurën në 'rrugën' e duhur edhe pasi të kenë dalë puçrrat.

Ja disa mënyra natyrale që do t'ju ndihmuar të hiqni qafe puçrrat:

1. Akull

2. Aspirinë e shtypur

3. Vaji i farës së lirit

5. Kastravec

6. Vaj rozmarine

J.SH./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte: