Programacion

E Shtunë
15
Janar
E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
Lifestyle

FOTO/ 9 persona që kishin kamerën gati në vendin e duhur dhe në kohën e duhur

4 Nëntor 2021, 19:35| Përditesimi: 4 Nëntor 2021, 19:42

Të qenit në vendin e duhur në kohën e duhur mund të jetë dita jonë me fat, ose thjesht mund të bëjmë një foto absolutisht të pabesueshme. Mund të jetë diçka krejtësisht banale, si një zog që vjedh ushqimin nga pjata juaj pikërisht kur jeni gati për t'i bërë një foto. Kapja e atyre momenteve ndodh një herë në jetë dhe ato gjithmonë janë të mrekullueshme!

J.SH./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?