Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill
Aktualitet

Aksident në rrugën e ‘Kombit’, furgoni përplaset 'kokë më kokë' me makinën, plagoset shoferja dhe pasagjerja

7 Prill, 10:55| Përditesimi: 7 Prill, 14:41

Një përplasje e fortë ka ndodhur mes dy automjeteve para pak minutave në aksin rrugor Milot-Rubik, ku për pasojë shoferja dhe pasagjerja e një autoveture kanë mbetur të plagosura.

Një furgon dhe një autoveturë kanë përplasur kokë më kokë, ndërsa gjendja e të dëmtuarve ende nuk bëhet me dije.

Policia e mbërritur në vendngjarje po kryen ekspertizën, ndërsa sipas burimeve paraprake mendohet se shkak ka qenë mos zbatimi i rregullave të qarkullimit rrugor.

 

M.Q.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër anulimit të moratoriumit të gjuetisë premtuar nga Lulzim Basha?