Programacion

E Martë
30
Nentor
E Mërkurë
1
Dhjetor
E Enjte
2
Dhjetor
E Premte
3
Dhjetor
E Shtunë
4
Dhjetor
E Diel
5
Dhjetor
E Hënë
6
Dhjetor
E Martë
7
Dhjetor
E Mërkurë
8
Dhjetor
E Enjte
9
Dhjetor

Foto ilustruese

Lifestyle

Artistja që ‘theu’ stereotipet për gratë dhe vajzat

10 Tetor, 18:16| Përditesimi: 10 Tetor, 18:19

Lainey Molnar është një artiste e talentuar, krijimet e së cilës kanë për qëllim të inkurajojnë të gjithë gratë në botë të lënë pas stereotipet dhe pritshmëritë e shoqërisë dhe thjesht të jenë vetvetja dhe ta shijojnë atë.

  • Një grua e përgjegjshme dhe e rritur!

  • Kujdesi për veten! Në të dyja rastet është kujdes për veten por në një formë ndryshe. 

  • Të jesh një grua do të thotë të jesh pikërisht ashtu siç dëshiron

  • Trupi për të cilin ti nuk ndihesh mirë, është trupi ideal për dikë tjetër

  • Fashion është për këdo!

  • Një dasmë është perfekte sido që të vishesh!

J.GJ./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se strukturat shtetërore i kanë kapacitetet për të përballuar stinën e përmbytjeve?