Programacion

E Martë
30
Nentor
E Mërkurë
1
Dhjetor
E Enjte
2
Dhjetor
E Premte
3
Dhjetor
E Shtunë
4
Dhjetor
E Diel
5
Dhjetor
E Hënë
6
Dhjetor
E Martë
7
Dhjetor
E Mërkurë
8
Dhjetor
E Enjte
9
Dhjetor

Daniela Ruah

Lifestyle

Bark i rrumbullakosur dhe 'nur shtatzënie', vajza dhe gra në Hollywood që nuk kanë pasur frikë të veshin fustane të ngushta

14 Tetor, 21:59| Përditesimi: 14 Tetor, 22:04

Thonë se kur gratë janë në periudhën e shtatzënisë duke më të bukura dhe më me shkëlqim. Megjithatë për shkak të kileve, shumë vajza dhe gra mundohen të fshehin barkun duke veshur rroba të gjëra. Më poshtë do të shohim disa prej grave në Hollywood që duken shkëlqyeshëm me barkun e rrumbullakosur dhe e tregojnë me krenari.

  • Kim Kardashian

  • Ciara

  • Kylie Jenner

  • Kerry Washington

  • Yvonne Strahovski

  • Halsey

  • Cardi B

J.GJ./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se strukturat shtetërore i kanë kapacitetet për të përballuar stinën e përmbytjeve?