Programacion

E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar
E Mërkurë
26
Janar
E Enjte
27
Janar
E Premte
28
Janar
E Shtunë
29
Janar
E Diel
30
Janar
E Hënë
31
Janar
E Martë
1
Shkurt

Beniada Nishani

VIP & Spektakël

Beniada nuk përmbahet, ngre fustanin dhe tregon të pasmet

13 Janar, 20:52| Përditesimi: 13 Janar, 23:57

Këtë javë, në ‘BBV’, është futur një ari, i cili provokon banorët, që nuk duhet të reagojnë.

Disa e kanë kapur me sportivitetet duke bërë veprime e reagime të ndryshme kundrejt tij. Reagimi i cili bëri ‘boom’ ishte ai i Beniadës.

Duke shkuar në shtrat ajo e provokoi ariun me të pasmet teksa heq fustanin dhe ekspozon format e saj.

(Minuta 2.55 sekonda)

M.Q.//ReportTv.al
Komento

Komente

 • anna: 14/01/2022 09:26

  Eh thashe une mos e zgjatni me Bigun se jane lodhur.

  Përgjigju
 • Gradishta: 14/01/2022 08:18

  Bravo Beniada,ja dhe vipat e BBV.shikoni o njerëz bythë vip. A këta janë vipat e Shqipërisë?

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë: