Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill
Politikë

Berat/ LSI tkurret në Berat, PS fiton dhe rritet me 1 %

7 Prill, 23:33| Përditesimi: 9 Prill, 16:33

Në qarkun e Beratit nëse do të votohej sot do të fitonte PS e cila do të merret 55-59 % të votave ose 3-5 mandate.  Si në sondazhin e Piepolit të 31 marsit dhe atë të sotmit, PD dhe aleatët në Berat kanë ruajtur të njëjtat vota 30-34 % e përkthyer në 1-3 mandate. LSI lufton fort për 2 mandate në Berat duke marrë 3-7 % të votave.

B.K.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër anulimit të moratoriumit të gjuetisë premtuar nga Lulzim Basha?