Programacion

E Premte
20
Maj
E Shtunë
21
Maj
E Diel
22
Maj
E Hënë
23
Maj
E Martë
24
Maj
E Mërkurë
25
Maj
E Enjte
26
Maj
E Premte
27
Maj
E Shtunë
28
Maj
E Diel
29
Maj

Ilir Meta dhe Sasha

Politikë

Biden me kafshë të re shtëpiake, Meta ‘e sfidon’ me Sashën: Përshëndetje nga Shqipëria

29 Janar, 03:34| Përditesimi: 29 Janar, 03:43

Joe Biden dhe zonja e parë Jill Biden kanë hapur dyert për një kafshë shtëpiake.

Për herë të parë, një mace po jeton në Shtëpinë e Bardhë.

Emri i saj është Willow dhe është një mace ferme 2-vjeçare, me sy të gjelbër, gri dhe të bardhë nga Pensilvania, e cila së pari tërhoqi vëmendjen e zonjës së parë Jill Biden gjatë fushatës.

"Willow po vendoset në Shtëpinë e Bardhë me lodrat e saj të preferuara, ëmbëlsirat dhe shumë hapësirë ​​për të nuhatur dhe eksploruar," tha Michael LaRosa, zëdhënësi i zonjës së parë.

Menjëherë pas postimit të Biden të maces së famshme Willow, Presidenti Meta ka replikuar me një foto të maces së tij, Sashës duke i uruar mirëseardhjen Willow dhe duke e përshëndetur nga Shqipëria.

G.MO/ReportTv.al
Komento

Komente

 • Turi: 29/01/2022 14:36

  Po ata majmuner ne foto mbas maces mos jan gje te kopshtit zoologjik?

  Përgjigju
  • Like: 30/01/2022 10:20

   ????????????????

 • Like: 29/01/2022 13:38

  Ik o like k*qe dhe macja eshte me intelligjente se ti o kokemadh

  Përgjigju
 • Mali me grooopa: 29/01/2022 12:05

  Kellira e kombit.ilir metaj

  Përgjigju
 • Lelidhi: 29/01/2022 11:30

  Nje faqe macja e ilirit e ka te zeze si vet faqe ziu. Shpirt katrani krye hajdut I shqhiperis

  Përgjigju
 • Mona: 29/01/2022 09:25

  Sasha me hale floriri nga ai që vodhi Iliri!

  Përgjigju
 • Kush ?: 29/01/2022 04:41

  Me thote a ka me njeri shk*rdhate se Ilir hajduit?

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?