Programacion

E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar
E Mërkurë
26
Janar
E Enjte
27
Janar
E Premte
28
Janar
E Shtunë
29
Janar

Pamje 'të nxehta' nga BBV te Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj

VIP & Spektakël

Big Brother/ Sara ‘pikas’ afrimitetin e Donaldit me Beatrixin: Shkoni shumë si çift!

29 Nëntor 2021, 23:35| Përditesimi: 30 Nëntor 2021, 03:37

Një afrimitet mes Donald Veshaj me Beatrix Ramosaj ka marrë vëmendjen e publikut dhe të mediave. Veprimet dhe raporti ‘i ngrohtë’ mes banorëve të shtëpisë më të ndjekur në vend ka lënë hapësirë edhe për komentetet ngacmuese nga banorët e tjerë. Edhe pse nuk ka pasur një deklaratë nga dy protagonistët pamjet e transmetuara nga emisioni përkëdhelje, përqafime, shikime dhe shumë të tjera kanë ‘folur’ vetë duke dhënë përshtypjen se diçka përtej shoqrisë po lind. Një deklaratë e banores Sara Berisha e ka shtuar edhe më shumë dyshimin për këtë marrëdhënie të re e cila duket se po nis në BBV. “Ju thoni se nuk ka asgjë dhe unë ju besoj, por mendoj se shkoni shumë si çift”, tha Sarah.

 

G.MO/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?