Programacion

E Martë
30
Nentor
E Mërkurë
1
Dhjetor
E Enjte
2
Dhjetor
E Premte
3
Dhjetor
E Shtunë
4
Dhjetor
E Diel
5
Dhjetor
E Hënë
6
Dhjetor
E Martë
7
Dhjetor
E Mërkurë
8
Dhjetor
E Enjte
9
Dhjetor

Dua Lipa

Lifestyle

“BRIT Awards 2021”, veshjet më të mira nga tapeti i kuq dhe ceremonia

12 Maj, 20:46| Përditesimi: 12 Maj, 20:53

Nuk kishte nevojë për maska apo distancim social në ceremoninë e ndarjes së  çmimeve "Brit Awards" të martën, pasi ajo ishte pjesë e një prove të qeverisë britanike, për të parë se si mund të funksionojnë koncertet e muzikës live pas Covid.

Kjo do të thoshte se yjet mund të dilnin personalisht, të pranonin trofetë e tyre para një publiku të drejtpërdrejtë dhe, më e rëndësishmja, të ecnin në tapetin e kuq.

Shumë e shfrytëzuan rastin për të kompensuar kohën e humbur pas një viti ceremonish kryesisht të çmimeve virtuale dhe të famshmit treguan jo pak entuziazëm edhe me veshjet e tyre.

J.SH./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se strukturat shtetërore i kanë kapacitetet për të përballuar stinën e përmbytjeve?