Foto ilustruese

Lifestyle

‘Çfarë prita dhe çfarë erdhi’, prova që fotot gënjejnë

1 Tetor, 22:17| Përditesimi: 1 Tetor, 22:22

E vërteta është se fotot gënjejnë!  Ndodh që realiteti nuk i plotëson gjithmonë pritshmëritë tona, ka raste madje që as nuk i përafrohet atyre.

Më poshtë do të shohim disa foto interesante, gazmore dhe njëkohësisht “zhgënjyese”.

 • 1.

 • 2.

 • 3.

 • 4.

 • 5.

 • 6.

 • 7.

 • 8.

J.GJ./ReportTv.al
Komento
 • Sondazhi i ditës:

  Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?