Programacion

E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar
E Mërkurë
26
Janar
E Enjte
27
Janar
E Premte
28
Janar
E Shtunë
29
Janar
Sociale

Dëborë ‘mbulon’ Krujën, trashësia në disa zona shkon mbi 5 cm

30 Nëntor 2021, 09:07| Përditesimi: 30 Nëntor 2021, 09:31

Malësia e Krujës është “mbuluar” nga dëbora. Reshjet që kanë rënë gjatë natës kanë bërë që niveli i dëborës në disa zona të shkojë mbi 5 cm.

Dëborë ka pasur edhe në malin e Krujës ku trashësia e tyre është e papërfillshme. Fatmirësisht deri më tani asnjë problematik për sa i përket kalimit të qytetarëve dhe makinave nuk është raportuar.


Lajmi kryesor:

Zbardhet Shqipëria, temperatura të ulëta e reshje dëbore, bllokohen fshatra malorë! Korça, Llogaraja e Thethi 'veshin' mantelin e bardhë! Rruga e Arbrit e kalueshme me zinxhirë


J.GJ.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?